Sayfa 26/341 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 201 - 208 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. doğtaş kelebek bilançosuna bakın allah aşkına. zarar haddini aşmış. öz sermaye eksi dokuz milyon. adamlar tezgahı satsa zararı karşılamıyor. 091 şuan %3 artıda. ha bu kağıda gözaltına atılabilir derseniz anlaşılabilir.

2. Bu mersedes 180 pzv alyagdan ya faydası ya karın agrısı var durup durup olumsuz seyler yazıyo ben dort senedir burdayım dussede olumsuz cıksada olumsuz seyler yazıp duruyo sen ne ayaksın senin hissen olduyuna bile inanmak zor git kendi isine bizi bize bırak belamısn yorumlarını kendine sakla rahat bırak insanları dolandırıcımısın nesin biz cocuklarımızın rıskını buraya bagladık ha iyimi yaptık tabiki kotu yaptıp ama bagladık bikere kurtulmaya calısıyoruz berlin duvarı gibi onumuze cıkıyosun bırakta nefes alalım

3.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Bu mersedes 180 pzv alyagdan ya faydası ya karın agrısı var durup durup olumsuz seyler yazıyo ben dort senedir burdayım dussede olumsuz cıksada olumsuz seyler yazıp duruyo sen ne ayaksın senin hissen olduyuna bile inanmak zor git kendi isine bizi bize bırak belamısn yorumlarını kendine sakla rahat bırak insanları dolandırıcımısın nesin biz cocuklarımızın rıskını buraya bagladık ha iyimi yaptık tabiki kotu yaptıp ama bagladık bikere kurtulmaya calısıyoruz berlin duvarı gibi onumuze cıkıyosun bırakta nefes alalım
    ağzını topla parandan oldun canından olma

4. alyag
    önemli değil. bildiklerimi paylaşıyorum. uzun zamandır sende benim gibi bu hissedesin. hatta bazen sana sert yorumlarda yazdığım olmuştu. hakkını helal et para para bunu sen yazmıştın bana

5. alyag
     Alıntı Originally Posted by Napolyon17
     Alıntı Originally Posted by mercedese180
    benim hisseyle ilgili tahminimden öte bu adamların ne yapmaya çalıştığıyla ilgili tahminim daha önemli bu adamlar kata kulliye getirip hisseyi batıyor havasına sokacaklar hisse fiyatlarını 0.5 lere kadar düşürebilirler bu tamamen toplayabildikleri lota bağlı uzun bir bekleyiş bana göre yaklaşık 2-4 yıl kadar sürer ondan sonra yeni bir iş kolu yeni pazarlama . belki ondan sonra çıkar . asla yatıım tavsiyesi olarak değerlendirme .... düşündüğünün , hissettiğinin tersini yap
    Anladım. Teşekkür ederim sagolun
    Bu mesajıda alyağ ile ilgili fikrini bana soran napolyon adlı arkadaşa 3-4 ay önce yazmıştım

6. kimseye al ya da sat demem , tahtacının yapmayı planladığı şeyi düşünürüm . bundan sonraki adımını dile ğetirdiğimde neden gocunanlar oluyor

7. Bu ****** hisse ne çıkacak deyince çıkar ne düşecek diyince düşer. Birbirinize giydirmeyin boşa..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
    Artı tavan inşallah buna da para girişi olur Ikisi de Nureddin Çevik kağıdı.

Sayfa 26/341 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •