Sayfa 260/1002 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: Viop XXXVIII

ben banka vs endeks trade'nin ekmeğini çok yemiş birisiyim ama bu kez ancak hareketin sonlarında poz açabildim cüzi, zira korkutucu biçimde x10xb hisseleri endeksi sürükledi dolar ile beraber. öyle ki endeksin performansının esas sebebi x10xb endeksiydi günlerce.. o nedenle endeks yerine onun üzerinden ilerledim ve bugün kapattım.. bu sefer gerçekten zor oldu.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    haftaya tekrar düşer muhtemelen teminatlar 2.200-300 gibi olur...tabii yarın dönüp hiçbir şey olmamış gibi yukarı döner ve yeniden 250 ler üstüne atmazsa...manyak manyak marjlar oluyor...normal günler değil...sabahta yazdım 1 dk lık bar boyu bugün 8.000 puandı 10:09 barı...anormal bir hareket...

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    2000 lerden 2700 lere gidiş ve sonra 2100 lere geri geliş 15 iş günü sürdü, bu arada dolar spekülasyonu beraber ilerledi.. şimdi aşağı yukarı hareketin başladığı yerlerdeyiz hem dolarda hem de endekste..endeks APS azalıyor, dolar tarafına bakmadım orada sadece bir kaç tane dolar bazlı hisse pozu açmıştım. satış devam edecekse 1900 lere ilk etapta bir tabanda zaten geliyorlar.. öyle bir şey olursa ondan sonra 4. gün tabana gider mi yoksa bu senaryolar tamamen rafta yarın hiç bir şey olmamış gibi devam mı? bu arada teminatlarda sürekli artıyor, yarın da düşerse kaldıraç 7 civarına filan gelmiş olacak.

3. Mart ayında sert korkuttu sonra kalktı.

Kalkar diye atlayan olmuş malesef.

Biraz zor kalkacak gibi dayu iyi görmedim pastasını şeysini.

Bu arada, robotlar sidik yarıştırmış.

Bofa robotu ykb robotundan uzağa işemiş dayu ykb oyundan çıkınca da piyasa sığ hale gelmiş.

Bu oyunu bozsa bozaa teb bozardi o da kapanıp paraları yemekle meşgul.

Sıkıntılı dayu. Pek beğenmedim.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bedava doları gören yabancı spotta ne fiyata ne kademeye baktı akşama kadar bastı.dolarını alıp uzadı..
    yerli: bankaları karşıladı sadece alış olarak sanayinin yüzüne bile bakmadı..

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Benim şortlar duruy mert abi, napacuuk
    Yarın bi kere daha sallarlar mı masayı
    Dün akşamda yazdım, bu akşam da yazayım.

Şort devam... zaten benden başka şortcu yok, akşama kimse poz. taşımıyor muş, yarın bakalım belki kapaturun belki kapatmam.
    Sonuçta tren aşaya doooru gidiyor ama kimse grafik paylaşmıyor. enteresan
    Yoksa tepki mi bekliyonuz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

6. asagıda 191 var yukarda 206.....3gun içinde 206 yukarı kırmazsa sort teyıt gelır haftalık.....adam malı verdı barla.....215 gecılmedende tepkıden ote gıtmez....1 aydır poz yok olsada batardık zaten
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

7. Cuna öğleden sonra ateskes oldu dün gece de bombalama.. pala bile mefta olmuş olabilir ben 1aylık kazancı bu iki günde verdim. İkisi de çok kolay oldu
    Niyeyse benzerlik kurdum tarihteki olayla
    "Bağdat yönetimi yenildiğini kabul etmiş bile olsa, dönemin ABD Başkanı George Bush *çekilen Irak ordu birliklerinin adeta tören havası içinde bir karayolundan arz-ı endam eden varlıklarını Irak askeri mekanizmasını bütünüyle imha etmek için büyük bir fırsat olarak görmüş ve kaçırmak istememişti. 28 Şubat günü Amerikan uçakları, 80 nolu otoyolu kullanmak suretiyle Kuveyt City'den Basra şehrine çekilmekte olan ve hiçbir şekilde muharebe halinde olmayan Irak ordu birliklerini 10 saat boyunca bombalayarak imha etti.

Ertesi sabah gün ağardığında, otoban ezilmiş araçlarla ve 10 bin civarında ölü bedenle darmadağın bir haldeydi. Bu otobana Ölüm Otobanı adı verildi"

8. Gün içi iyi izle reis ama evet yön assa hissi oldu bende de.

Sortlayacak kadar değil tabi.

Yarın yarım cetonu alır ekranı kapatırım dayu izlicek bir şey yok otur spot mala kapat gitsin ekranı.
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dün akşamda yazdım, bu akşam da yazayım.

Şort devam... zaten benden başka şortcu yok, akşama kimse poz. taşımıyor muş, yarın bakalım belki kapaturun belki kapatmam.
    Sonuçta tren aşaya doooru gidiyor ama kimse grafik paylaşmıyor. enteresan
    Yoksa tepki mi bekliyonuz
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 260/1002 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •