Sayfa 260/406 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 3246 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Doas ve İsmen beni hasta edecek.İsmen bugün özür mahiyetinde toparladı.Darisi Doas a.Yahu böyle bilancoyu tamirci Ali ye versen tavan olur.Ayiptir günahtır.Nerede sizin kurumsalliginiz.Nerede 263den milyonlarca lotu alan çok bilmiş yatırımcılar.Yollar yeni (0)araba kaynıyor.Bunlar bizi üzmek için yaratılmış

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Topikte 12 kişi var , kimse birşey yazmıyor.
    Moraller bozuk tabi
    Bugün kötü sopaladı
    Ben de 263 den daldım
    İflahım kesildi
    252 kapadı.

3. Bir zamanlar Sn Nebatinin dediği gibi uyuyup uyansak 15 Ekim olsa bakalım bu fiyatlardami olacak

4. 245.20 ile 245.80 arasında bir gap-boşluk var, gelmişken bunu da kapat ve buradan dön..

Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    245.20 ile 245.80 arasında bir gap-boşluk var, gelmişken bunu da kapat ve buradan dön..
    Maliyetime düşünce pozisyonumu %10 daha artırdım. 3. ve 4. çeyrek karı gelmeden F/K 3,88. Büyük bir fırsat barındırıyor. Piyasa bunu elbet görecektir. Faizler artacak diye düşüyor ancak DOAS'ın daha az satış yaparsa karı azalır ancak elektrikliler TR piyasasına girince telafi eder hızlıca. Bugün almayanlar bir yıl sonra 5 katına gidince "vay be ne kaçırdık" diye yazacaklardır. Bu mesajım da buarada dursun.

6. Otoların hepsinde baskı var..Havacılarda da...
    2.çeyrek öncesi aldıkları hisseleri bir süredir dinlendiriyorlar...
    Yeni alıcı,yeni maliyetlenmeler....Ama alanda sevabına almıyor...
    Yabancı satışa gelince ,alıcılarda alttan pasiften malı alıyor.. Uygun maliyet yapıyorlar..
    Ama mal bir şekilde alınıyor...
    3.çeyrekler iyi gelecek hepsinde...Ekim ayında tekrar bir hareket yaşarlar diye düşünüyorum...

7. Tesla yi burada üretim yap diye çağırmışlar.TOGG a ne olduki?

8. Sokaklarda elektrikli araçlar hızla artmaya başladı.Dogus un satışı varmı? Eğer yoksa geç kalınmış olmuyor mu? Malum bu fiyatlarda 2/3 yılda bir değişecek araçlar değil..
     Alıntı Originally Posted by Kavakdibi Yazıyı Oku
    23 TL den beri lotumu arttırarak doas da devam ediyorum. İlk yazımı buraya yazayım dedim. Elektrikli araç sıfır bir pazar. Beklentim çok yüksek burada. Hayırlısı bakalım

Yatırım tavsiyesi değildir... Yatırım danışmanınızdan destek almadan burada yazan fikirlere göre işlem yapmayınız...

Sayfa 260/406 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •