Sayfa 260/1009 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Hocam sen forumdan hiç çıkmıyor musun? Sana maaş bağlasalar yeridir.
    Yoo yeni uyandım birazdan tekrar uyurum. Gece sabaha kadar bütün gazete yazarları haberleri okuyorum. Yattığım yerde yapılacak bir şey söyle de onu yapayım. Bende isterim şöyle ayaklarım olsada gezsem dolaşsam. Sadece normal insanlar gibi yürümek için her şeyimi veririm. Hatta yürümeyi geç sadece rahat rahat uyumak için bile veririm. 8 sene diş ağrısı böbrek taşı ağrısı gibi ağrıyla yaşıyorum. Hayatımın iki senesi intihar planı ile geçti. Şükür onu atlattım bünye biraz alıştı ağrıya ama bu bile katlanılmaz. Bir ömür böyle ağrı ile nasıl geçer hayal et.

Valla ayasofya kardeş allah kolaylık versin.İki ay önce yazlık aldım.Yazlığı aldığım adam bir alman.Adam doğumsal bir anomali nedeniyle skolyoz problemi çekiyor.Skolyoz yani omurgalardaki eğrilik o seviyeye gelmiş ki sürekli morfin kullanıyor.Baya da zengin biri adamın almanyada iki şirketi varmış.Bana bu ağrılardan kurtulmak için ruhumu bile satarım dedi.Yüzüne baktım çok ciddiydi.Şaka yapmıyordu.Allah kronik ağrısı olanlara ağrıyla yaşamak zorunda olanlara kolaylık versin.Sağlık işi zor iş.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Yoo yeni uyandım birazdan tekrar uyurum. Gece sabaha kadar bütün gazete yazarları haberleri okuyorum. Yattığım yerde yapılacak bir şey söyle de onu yapayım. Bende isterim şöyle ayaklarım olsada gezsem dolaşsam. Sadece normal insanlar gibi yürümek için her şeyimi veririm. Hatta yürümeyi geç sadece rahat rahat uyumak için bile veririm. 8 sene diş ağrısı böbrek taşı ağrısı gibi ağrıyla yaşıyorum. Hayatımın iki senesi intihar planı ile geçti. Şükür onu atlattım bünye biraz alıştı ağrıya ama bu bile katlanılmaz. Bir ömür böyle ağrı ile nasıl geçer hayal et.
    Özel hayatınızı ve sağlık durumunuzu bilmiyorum. Genelde mesajlarınızı görüyorum ondan yazdım. Geçmiş olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla ayasofya kardeş allah kolaylık versin.İki ay önce yazlık aldım.Yazlığı aldığım adam bir alman.Adam doğumsal bir anomali nedeniyle skolyoz problemi çekiyor.Skolyoz yani omurgalardaki eğrilik o seviyeye gelmiş ki sürekli morfin kullanıyor.Baya da zengin biri adamın almanyada iki şirketi varmış.Bana bu ağrılardan kurtulmak için ruhumu bile satarım dedi.Yüzüne baktım çok ciddiydi.Şaka yapmıyordu.Allah kronik ağrısı olanlara ağrıyla yaşamak zorunda olanlara kolaylık versin.Sağlık işi zor iş.
    Bende günde iki adet lryca 225 mg kullanıyorum. O olmadan iki gün çekilmez ızdırap. Üçüncüsü gün intihar ederim onsuz.
    Az önce annemi babamı aradım. Çok süperim canavar gibiyim dedim dün ilçede okuyan kızın öğretmeni aradı kızın sesini duymak istiyor dedi derste. Kızım çok süperim dedim. Herkese yalan söyleyerek yaşıyorum en azından onlarin da morali bozulmasın diye.

Ayasofya kardeş bu hastalıkla mevcut sağlık durumunla başetme kapasitene hayran kaldım.Demek ki çok sağlam dirayetli ve dengeli bir insanmışsın.Herkes beceremez.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Hiç ders alınmıyor, bilim teknik hak getire...

Tarım alanlarına deprem konutu olur mu?

https://www.ekonomim.com/kose-yazisi...ten-14-03-2023
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Sana desteksiz atıyorsun dedik mi ? adam gibi soru sorduk, ben de sana İzmir' de 3000 liraya kiralık ev var al otur der sokarım gözüne aynı sitede ilanı ! Konyadakiler salak olmasın 50 yaşında binaya 7500 lira vermesin o zaman ! Şekerin fırladıysa git inzivaya çekil forumda işin ne.
    Sen nasıl bi ******sın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Kredilerin çoğunu kredi kartından %1,35 nakit avans 12 taksitle kapattım. Bankalar her gün arıyor aylık %2,5 %2,8 faiz oranı ile 119 bin Kredi verelim diye. Atı alan Üsküdari geçti şu kartları ödedim mi seçime kadar 30 bin limit boşalır onu da düğüne gömerim geçerim.

Sayfa 260/1009 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •