Onemli Gunler Banner
Sayfa 261/1001 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: Viop LIV

Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Mesela dedik. Fantazi hesabı
    Söyle bi 200 günlük ortalamaya gelse ordan dön gömlek mala girsek fena mı?
    Dolar bazlı golden cross oldu ne düşüşü 😅😅

Twitter hustatlari 7 sene sürer diyorlar bu ralliyi

Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    * Zamanın Azaltamadığı, Yumuşatamadığı Üzüntü Yoktur. CİCERO
    * Üzüntü Bir İlaçtır. WİLLİAM COWPER
    * Ağır Bulutlar Gibi, Ağır Yüreklerde Sularını Akıtınca Rahatlarlar. RİVAROL
    Ağlayabiliyorsan süper abi, ben önceden hiç ağlayamazdım, yeni yeni ağlayabiliyorum. Kadınların en büyük şansı çok kolay aglayabilmeleri.

Bakmak ve görmek!?

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    Tabi annemde tansiyon da var..

Sanırım bir şekilde kronik rahatsızlik varsa oradan vuruyor aşı

Yüzde yüz emin değilim ama bu aşılar bana güvenilir gelmiyor.
    Aşı dediğimiz şey vücudun kaldırabiliceği kadar mikrobu vermek gibi bir şey. Haliyle o kadarcık mikrobun bu kadar etkisi olur. Tam anlamı vücuda girdiğinde çoklu organ yetmezliği dahil bir çok organa iyileşme durumumda bile hasar veriyor bu virüs. Muhtemelen dünya nüfusu bu virüsle bayağı azalacak. Bugün yarın bitecek bir virüs değil her seferinde form değiştiren bir virüs. Dünyada bir canlıda kalsa yine devam eder.

4. Hazır covid bahsi açılmış iken bundan nasıl korunulur kendi adıma bildiğim metodları anlayalım. Birebir insanların ile muhatap olmak zorunda olanlar bulundu masa civarına kaynamış suya üç beş damla kekik yağı döksün bunu gün içinde sürekli yapmasi gerekir bu olmaz diyorsa nebulazatore colladial gümüş suyu koyup yapabilir. Buhar ile kekik yağı evde de yapılabilir. Eğer bıyığınız varsa bıyık üzerine tene değmeyecek şekilde minnacık kekik yağı sürmek. Yada maske üzerine nefes alma bölgesine dışarı taraftan sürmek. Çocuk ya da bayanlar için şal gibi birşeyin vücudun tenine temas etmeyecek şekilde nefes alma bölgesine sürmek. Şüphe duyduğu bir anda bir damla kekik yağı ile gargara yapın bol su ile için. Kaynamış suya bir damla dolup derin derin nefes alın.

Öğle arasını kurtarır, yanına çay veya ayran da buldun mu değme keyfine

Bakmak ve görmek!?

Real time online mert45 nereler de

Bakmak ve görmek!?

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    Tabi annemde tansiyon da var..

Sanırım bir şekilde kronik rahatsızlik varsa oradan vuruyor aşı

Yüzde yüz emin değilim ama bu aşılar bana güvenilir gelmiyor.
    şunu elimine etmeden yargıya varmak zor, anneniz aşı olmasaydı da aynı rahatsızlıklar gelişecek miydi.?
    bunu belirlemek zor tabii ki, insanlar 5 yıl önceye kadar rahatsızlandığında bir şeye yormuyorken aşı sonrası her şeyin sebebi aşı..

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Real time online mert45 nereler de

Bakmak ve görmek!?
    Ekstreyi hazır tut
    Çıkart ekstreyi dedi mi
    Arayıp durma
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 261/1001 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •