Sayfa 262/416 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

Yav kardeşim bir şey paylasiiyonda şu an imkansız olan bir şeyi paylaşıyorsun.bilmedigin belli ben de. Sana o olay imkansız yazdığın kişiler manipülasyon dan yasaklandı öğrenmiş oldun.simdj senin verdiğin bilgide benim söylediğim ney.sen şirketin bilancolarini okimuyonmu orda yazıyor gem global olayını.orda ne diyor tahsisli yapacaktı anılan şirket cezalı olduğu için gündemden cezası bitene kadar iptal olmuştur.bunu öğrenmiş oldun o kadar yazın boşa yani.bilgilik ne var aç bilanço oku.ben şirkete yatırım yapmadım kumar olsun diye tepkiye yaptım.cogu kişide öyle yapti.ama yanlış yerden bir gün sonra girmeliymisiz tepkiye 88 den girdik taban yaptı.72 den girmek lazımmış.o kadar kötü kim aldı diyon.turkiyede 150 yatırımcı benim gibi 40 bin lot alsa 6 milyon lot yapar buda galibin sattığı hisse .milyonlarca lot dediğin bu kadar işte .hisse nasıl satılır taban taban yaparak ky yıl nurdan dönecek hissi vererek satabilirsiin yoksa bu tip şirketler yatırım yapılacak sirketlermi.kumar olsun diye girdik.artik beklicez bir yukarı hareket yaparsa sansimiza 5000 zarar var.

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

Alıntı Originally Posted by akcakese Yazıyı Oku
    Hala anlamıyor gem diye birşey yok adam komisyonunun almış ve gitmiş burda şirket kandirilmiş yatırımcı kandirilmiş . şirketin değeri neki adam o dönem 61.5 milyon şirkete para verecek uyu iyi geceler Türkiye.
    Temin varan varan diyodun şimdi yok diyon.bu adamlar şirkete sözde para vermiş bu parayı tahsisli yada bir şekilde alacaklar ama şu an deil.ne zaman bakalim.2020 yılı sonu beklersen bunda bir kazancı yokki şirketin borç var.kasaya para girmicek

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Temin varan varan diyodun şimdi yok diyon.bu adamlar şirkete sözde para vermiş bu parayı tahsisli yada bir şekilde alacaklar ama şu an deil.ne zaman bakalim.2020 yılı sonu beklersen bunda bir kazancı yokki şirketin borç var.kasaya para girmicek

kardeş burdada kader birliği luştu.burda gem kullanılarak hisse satışı yapılmıştr bu hususta yanılgıya düşme.bu gem gerelde aynı şeyi yaptı ama patrn 6.59 ile tahsisli yaparak durumu kurtardı.
    burda yunanlılar tahsisli yapmazsa tuzağa düştük demektir.galip ve ekibi neden fiyat 80 lerde iken bedellileri karşıladı ve daha düşük fiyattan sattı.şimdi ise yönetimde aktif olmak için değişiklik yapılmaktadır.gelişmeleri izlemekte fayda var
    sağlıkla kalın

Yönetime galip özturkle alakalı kim girmişti.avukat Ali Turan hür e bakıyom galiple hiç açılmamış başka kim var geçen takibe yakin

5. Hadi bakalım gençler
    Yeni hafta yeni heyecan
    Anketimiz de çok ilginç sonuçlar var
    Bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin...
    Hem oy verme bir vatandaşlık görevidir.....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...96#post3173296

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

6. *merko gıda'nın vergi dairesine sunduğu tabloda 2018 yılı dönem net zararı 26.675.292 tl
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Bedelli parası kadar zarar

8. https://i.postimg.cc/6p0dQ8C1/Screen...-apps-docs.png

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 262/416 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •