Sayfa 262/442 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 3533 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Bunun da zamanı gelmiştir

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Bunun da zamanı gelmiştir

valla biz o zamanı 2 yıldır çok bekliyoruz ama o zaman hiç gelmedi gitti..

3. Bir ay içinde güzel bir hareketi var ama nedeni ne olur bilmem. Herhalde fon satışı veya haber falan gelecek gibi...
     Alıntı Originally Posted by ADORABLE Yazıyı Oku
    valla biz o zamanı 2 yıldır çok bekliyoruz ama o zaman hiç gelmedi gitti..

4.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Bir ay içinde güzel bir hareketi var ama nedeni ne olur bilmem. Herhalde fon satışı veya haber falan gelecek gibi...

Kahve falında mı çıktı kürenize mi baktınız :)

En güzel aşk zor olandır diye uzattıkça uzatıyor ızdırabını. En sonunda ben böyle aşkın ızdırabını deyip basıp gideceğim, ama bu sefer zararına satasım gelmiyor.

5. Grafiği öyle gösteriyor yoksa kağıda hakim değilim. Çokça mal da aldım .. tamamen grafik başka birşey değil..
     Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Kahve falında mı çıktı kürenize mi baktınız :)

En güzel aşk zor olandır diye uzattıkça uzatıyor ızdırabını. En sonunda ben böyle aşkın ızdırabını deyip basıp gideceğim, ama bu sefer zararına satasım gelmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Grafiği öyle gösteriyor yoksa kağıda hakim değilim. Çokça mal da aldım .. tamamen grafik başka birşey değil..

Şaka bir yana teknik olarak bakınca zaten 12.5 altı çok sıkıntılı ve zor bir yer. Böyle bir piyasada oraları altına sarkmaya çalışması anlamsız olur. Genel olarak beklenen buralardan tepki vermesi ama bu tepki çok zayıf kalıyor. Açık olmak gerekirse son bir yılda her giriş yaptığımda çok zorlandım ve sıkıldım. Hiçbir hissenin tahtası beni böyle zorlamıyor. Ardyz bile son bir yılda fiyat olarak çöp muamelesi görse bile tahta daki baskı bu kadar zorlayıcı değil. Arena yatırımcısının işi zor malesef. Her türlü baskı mevcut hissede.

7. Takas yine yerinde durmuyor. Akşam üzeri 150 bin olan yatırım fonu satışı akşam saatlerinde 168 bine çıkmış.

Akbank portföyde bulunan 125 bin lot da İş Bankası takasına geçmiş. İş bankası aylar önce 1,25 milyon lot alan HSBC amcanın malıydı. Oradan 500 bin lot son 2-3 ayda çıkmıştı. Ya satıldı ya virmanlandı. Ama şimdi Akbank portföyden de İş bankasına 125 bin lot virmanlandı.

Akbank portföye de Ünlü'den virmanlandı bu mal diye hatırlıyorum. Adam işi gücü bıraktı sadece kafa karışıklığı yapmaya çalışıyor.

Yatırım fonlarında 1,2 milyondan az mal kaldı. Dün ve bugünkü satışlar hariç. Dün ve bugünü de dahil edersek 1 milyonun altına da düşmüş olabilir. Bu hızla giderse 7-8 iş günü içinde yatırım fonları tüm malı satmış olur. Hareket olacaksa bence fonların satışını bitirmesini bekliyor.

Ama yatırım fonları da gerçek fon mu o da ayrı dava. Haftaya takasları takip edelim bakalım daha neler olacak.

Bir hareket olacaksa fon satışları bittikten sonra olur. Yada bu vergi indirimi daha ciddi haberleşirse , sektöre alış geldiğinde bize de gelebilir. Aslında bugün İndes grubu ile Mobil Tel alıcılı idi. Bu alışın o haberle ilgisi olabilir ama bize neden yansımıyor anlamıyorum. Armada ve Pentaya çok yansımaması normal çünkü zaten onlar abartı fiyattalar ama biz dipteyiz. Sektöre bir alım gelecekse bize de gelmeli.

Bakalım haftaya neler olacak.

8. Sanırım mayıs ayıydı Capital dergisine CEO röportaj vermişti, ilk sayfada büyük büyük puntolarla yüzde 150 büyürüz yazıyordu.

Yatırımcılar heyecanlanıp sevinmişti bu röportaja aradan geçen zamanda yatırımcıları hatta onlara inananları ters köşe yaptılar borsada

Allah arena yatırımcılarının yardımcısı olsun haa

bu arada borsacının işi borsadan para kazanmaktır fiyatlarla inatlaşıp istediği yönde seyretmesini sağlamak değildir..

Sayfa 262/442 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •