Sayfa 262/1002 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Yok sayın onur2 cam fabrikası kiracı.binalardan birini kiralamış faaliyet gösteriyor.cbs ile alakası yok...nacizane fikrim bu yıl bitmeden borsaya bir dönüs hamlesi olacaktır.haa belge diye soran olursada ) malesef yok diyecegim .gelen bazı duyumlar ve dedikodular üzerine bu fikirdeyim..

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yok be arsanın içindeki kapalı güzel bir bölümü kirayamı verdiler yoksa akrabalardan birine al kullan mi yaptılar bilinmeyen ucube..lakin kocaman tabelası var.gelse bilanço görücez....
    Vallahi varsada şaşırmam bunların ne yaptığını anlamaya çalışalım derken oynatıcaz .beş yıl bitti blanço dönemide bitmek üzere ek sürede alsa yolun sonuna geldik bi tünel açmaz inşaallah.

3.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Yok sayın onur2 cam fabrikası kiracı.binalardan birini kiralamış faaliyet gösteriyor.cbs ile alakası yok...nacizane fikrim bu yıl bitmeden borsaya bir dönüs hamlesi olacaktır.haa belge diye soran olursada ) malesef yok diyecegim .gelen bazı duyumlar ve dedikodular üzerine bu fikirdeyim..
    Duyum da olsa güzel en azından boş durmuyorlar, tabelasıda görünmüş .

4. bu arada hisse net bizim sayemizde iyi reklam alıyordur.2 onur 2 yoksa bu sitenin altından da a.b.o çıkmasın ne dersin

5. Bunlardan ürktüm ben paramız gitti piskolojimiz gitti uykumuz gitti hisseleri nasıl tutuyorum bilsen mkk bloke ettirdim neme lazım nolur ne olmaz diye elimizi verdik bikere. Hissenete gelince öyle birşey varsa nafile hiç direnmesin.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bu arada hisse net bizim sayemizde iyi reklam alıyordur.2 onur 2 yoksa bu sitenin altından da a.b.o çıkmasın ne dersin
    Kardeşim seviyorum senin esprili muhabetlerini ölüyü dahi bıyık altından tebessüm ettirirsin..Beklentilerimiz gerçekleşsin insha Allah..Amin..

7. Borsada yatırımcı sayısı 1milyon 163 bine çıkmış.

8. Evet buğün için bir beklentimiz vardı.sgk borç yapılandırma son günüydü.acaba sonuç nedir bakalım bir haber alabilecekmiyiz.

Sayfa 262/1002 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •