Sayfa 263/892 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363763 ... SonSon
Arama sonucu : 7135 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Televizyonlara Su Arıtma Cihazı Reklamı Veren Holdingin Hisselerinin Anlık Değerleri İle Alınabilecekler.
    Pierre Cardin Çoraptan bir tane almak için 10,86 liralık bu çorap için 0,89 fiyatlı hisseden tam 9,2204 tane satmak gerekiyor.

https://www.hepsiburada.com/pierre-c...-HBV00000L7592

Tek kişilik şişme yatak iş görmez onun için çift kişilik şişme yatakların en ucuzuna bakıyoruz. 199 liralık şişme yatak için 293,5955 tane bu mübarek hisse gerekiyor.

https://www.hepsiburada.com/comfort-...-HBV00000641SA

İlerleyen günlerde güncel hisse fiyatları ile hangi ürünü karşılaştıralım Ben utanmadan her türlü ürünle karşılaştırabilirim ama bu fiyatlarda olmasına neden olanlar utanır mı bu hallerden bilmiyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Sn başkent bunu tüm samimiyetimle söylüyorum ki yöneticilerin yanında muço daha insaflı kalır 30 kuruşlardan yavrular dahil ortalama %400 _500 prim yaptı 1 civarı ömür boyu oyalasa bunlara kim ne diyecek ki
    Yinede insaflıymış .

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by oxijen Yazıyı Oku
    hedefime gelsin (2 tl ) bak ben nasıl 26 ekim'de satıyorum çatır çutur. şunun şurasında ne kalmış - 3 ay. Beklerim o tarihi sorun yok yeterki ters köşe yapmasın müco.
    sayın oksijen allah gönlünüze göre versin inşallah oralara gelir şu an bu hisseyi taşımıyorum son bir yıllık grafigini inceleyin muhtemel bakmışınızdır allah yardımcınız olsun

3. ne adi kagıtmış bunun haricinde gitmeyen kagıt kalmadı serefsizler

4.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    sayın oksijen allah gönlünüze göre versin inşallah oralara gelir şu an bu hisseyi taşımıyorum son bir yıllık grafigini inceleyin muhtemel bakmışınızdır allah yardımcınız olsun
    Teşekkürler sayın jellat. Allah herkesin gönlüne göre versin. Grafikten birsey çıkarmak pek mümkün gobi görünmüyor. Ben 2 Tl dedim kuyuya bir taş attım. Kim çıkarırsa artık.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Sn başkent bunu tüm samimiyetimle söylüyorum ki yöneticilerin yanında muço daha insaflı kalır 30 kuruşlardan yavrular dahil ortalama %400 _500 prim yaptı 1 civarı ömür boyu oyalasa bunlara kim ne diyecek ki
    Yinede insaflıymış .

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnşallah bunlardan adam akıllı bir para kazanırım da Kilise papazına bu bağış sizlere İhlas Holding hisselerinden elde ettiğim kazanç ile yapılmıştır demek nasip olur ve inşallah şarapçılar yudumlarken ağızlarından çıkan güzel sözlerde yad ederler

Ağlayanın malı gülene fayda etmez derler bir çok yatırımcının ve ihfin mudisinin ahı bedduası var birilerinin üzerinde. Onun için günü gelip bu hisselerden çıkmak nasip olursa eğer paranın bir kısmı ile yapılabilecek ne varsa yapacağım bu hissenin adını anarak .
    Ve İster Rahip Olsun, İster Papaz Olsun İster Pastör olsun hepsine esenlikler dilerken dualarını isteyeceğim bizleri bu durumda bekletenler için

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6. Zalim İBLİS.Gözaltı pazarında işlem gören 0,30 krş'luk Ekiz bile 9.00 tl oldu sen bizi kanser etmeye devam ediyorsun..Senin gibi zalime,hırsıza,dolandırıcıya destek veren ak partiyi ve mhp'yi kınıyorum..18 yıldır verdiğim oylar haram olsun ve öteki dünyada zahi olmasın...Forum üyelerine, Cumalar diliyorum..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 24-07-2020 saat: 11:14.

7. Alıntı Originally Posted by hamdi bey Yazıyı Oku
    Sn ..... , gökyüzüne bak yıldızları izle , denize odaklan gemileri seyret , dağa taşa sür jipi , yamaç paraşütü falan yap yemek yap keman çal, hayat güzel. Hamdi bey'in bu yorumunu paylaştım 2.5 yıl ceza aldım Hoşgeldim..

KARTALGAGA geri döndüüüüü duyan duymayana haber versiiinn.Allah'ın selamı üstünüze olsun,Forum üyesi olan arkadaşlar,dost olanlar..Hayırlı Cumalarınız olsun..İhlassız ihlas hala bıraktığım yerde duruyor..Mücahit Ören'nin zulmünden Allah kurtarsın..Amin..

8. ıhlas cı dostlara selamlar.....

Sayfa 263/892 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •