Sayfa 264/1004 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: Viop LV

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,396
    Kırmızı halımızı serdik muhteremi bekliyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bence faydalanmaya bak.

Bu forumda çok değerli arkadaşlar var.Belki alaylıdırlar yani bu işin eğitimini almamışlardır farklı meslekleri vardır veya eğitimleri farklıdır.

Ama şunu gördüm:URFALI İbrahimdeki o yanık ses konservatuvarı dereceyle bitirende yok.

90ların sonuydu.TATVAN da bir ailenin 6 çocuğu vardı.Anna-baba Türkçe konuşamıyor ve ilkokula bile gitmemişler.

Onların o çocukları zamanı gelince ÖYS de tüm matematik sorularını full çekiyorlardı ve DOĞU ANADOLU birincisi oluyorlardı.Oysaki kaç matematik öğretmeninin %85 neti geçemediğini gördüm...

Demem o ki: bazı yetenekleri ALLAH veriyor..O işte eğitim alanı o istidatla ''TAK'' diye geçiyor.

ODTÜ işletme mezunu 2 arkadaşım vardı.Orayı bitirmenin verdiği güvenle geldiler... BORSADA Bir kulak arkaları kaldı...

Mesela İSMAİL var.BAĞCILARda büyümüş-taksicilik yapmış...Bildiğim bu konuda okul vs. yok..Ama bana deseler ki bu alemde tek bir isim ver, onu söylerim..

Eğitimi anlamsızlaştırmıyorum..Ama burada-borsada bu işe pek işe yaramıyor.BU DALDA EĞİTİM ALMAMIŞ KİŞİLERİN ÇOK zengin olduğunu gördüm...
    Ondan değil o hiç bilmeyenler benim gibi birini çok daha kolay ve iyi dinler ondan 0.....

Git eminönüne dilediğin kadar alırsın.....
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 07-03-2024 saat: 09:42.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    herkes aynı şeyi söylüyor ve teksen kendine bakman lazım
    herkes daha öncede borsa gidecek döviz yatay diyordu
    konjöktür dedikleri bu
    yeniliğe açık olmazsan batarsın
    hep go go olmaz

az stop
    Full maldayım Ayhan Başkan beni bilirsin. Ha hisse değişimi yaptım tabii ki.Yazılarımdan göreceğin gibi bu da düşüşü öngöremediğimden değil. Borsada en iyi mal en ucuza ancak kötü zamanda alınır. Benim için sıkıntı yok hiç herkesle aynı tarafa oynayarak kazanmadım ben. Misal 2 gün önce yeni aldığım hisse dün yükseldi mesela şans işte.

Kaldıramayacağım yükün altına girmem. Düşüşün teknik, içinin boş olduğunu düşünüyorum.Ha gerekliydi iyi oldu o da ayrı konu.

İyi Borsacı düşerken piyasadan daha az kaybeden yükselirken piyasadan daha fazla kazanandır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

9828........... tekrar şortlar açtık.......hadi pislik pala .....görelim boyunu...................
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,396
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    9828........... tekrar şortlar açtık.......hadi pislik pala .....görelim boyunu...................
    sabah sabah adamın afyonunun patlamasını bekleseydin üstad ..nefes aldırmıyosun

bu sene bu turizimciler aynı fiyatı yurtdışınada veriyorlarsa sinek avlarlar
    1 hafta 3 kişi 24 haziran 1 temmuz arası verdikleri en boktan otellerde 80.000 tl fiyat
    benim daha önce her sene 2-3 ker egittiğim otellerde 110-180.000 arası fiyatlar
    şöyle daha kaliteli olsun dersen 280 ila 579 arasında fiyat buldum
    birincisi bunlar standart otel
    ikincisi tarih olarak özellikle tam turizm mevsimi olmayan bir tarih
    1 temmuz -30 ağustos arası seçsem fiyatlar en az %20 daha pahalıdır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    1 hafta 3 kişi 24 haziran 1 temmuz arası verdikleri en boktan otellerde 80.000 tl fiyat
    Mısır lokasyonu mantıklı. Hem de paraları eridi. Vize de yok. Oraya ve Yunan adalarına giden yerli turist sayısı artacaktır

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

https://www.otelz.com/

Burada yerliye ne yurt dışından gelene ne fiyatlar olması lazım.

Sayfa 264/1004 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •