Sayfa 264/358 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314 ... SonSon
Arama sonucu : 2858 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1. Geçen haftaki paylaşımlara bakarsak gayrimenkulde durumlar iç açıcı değil.
    Bakalım gelecek günler ne getirecek

2.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Geçen haftaki paylaşımlara bakarsak gayrimenkulde durumlar iç açıcı değil.
    Bakalım gelecek günler ne getirecek
    katilmiyorum

fiyatlarda dusus gormuyorum dolar bazinda bile degerini koruyor gibi

3.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    katilmiyorum

fiyatlarda dusus gormuyorum dolar bazinda bile degerini koruyor gibi
    Aynen öyle.. Piyasayı iyi kokluyorsunuz. Bir haftadır yakından takip ettiğim 2 daire var. Emlakçıya '' etiket fiyatından %5 indirim yaptır, beni sahibiyle muhatap etme. Komisyonu kap '' dedim. Olsa dükkan senin dedi.

Sahibini buldum. Biraz sohbet ettim ve fiyat limitini sorarak döviz- faiz kazancından olmadan zamanı geçirmeden %5 aşağıdan daireyi bana sat dedim. Adam , emlakçıdan daha aksi çıktı. Sadece 50 bin tl. indi. 2 ay sonra satınca sadece faizden 300 bin zararın olacak dediysem de olmadı.

Herkes, ihtiyacı acil değilse sürekli fiyat yükselterek satışta tutuyor ama , kafasında oluşan fiyatı görünce de '' ne oluyor lann , bu mal bu fiyata alıcı buluyorsa daha da gidecek demektir '' zihniyetiyle elde tutuyor. Bakalım şu seçim seçim işi geçim geçim işine bir dönsün ...

4. Başlığın biraz aksine bir soru olacak ama ev satmak için sizce doğru zaman mı? Veya yıl içerisinde doğru zaman olacağını düşündüğünüz bir dönem var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Aynen öyle.. Piyasayı iyi kokluyorsunuz. Bir haftadır yakından takip ettiğim 2 daire var. Emlakçıya '' etiket fiyatından %5 indirim yaptır, beni sahibiyle muhatap etme. Komisyonu kap '' dedim. Olsa dükkan senin dedi.

Sahibini buldum. Biraz sohbet ettim ve fiyat limitini sorarak döviz- faiz kazancından olmadan zamanı geçirmeden %5 aşağıdan daireyi bana sat dedim. Adam , emlakçıdan daha aksi çıktı. Sadece 50 bin tl. indi. 2 ay sonra satınca sadece faizden 300 bin zararın olacak dediysem de olmadı.

Herkes, ihtiyacı acil değilse sürekli fiyat yükselterek satışta tutuyor ama , kafasında oluşan fiyatı görünce de '' ne oluyor lann , bu mal bu fiyata alıcı buluyorsa daha da gidecek demektir '' zihniyetiyle elde tutuyor. Bakalım şu seçim seçim işi geçim geçim işine bir dönsün ...
    Hocam siz TL cinsinden konusuyorsunuz. TL cinsinden bir kac ay kalmasi REEL de dusus anlamina gelir. Dolar devamli yukseliyor cunku

6.  Alıntı Originally Posted by Poizer Yazıyı Oku
    Başlığın biraz aksine bir soru olacak ama ev satmak için sizce doğru zaman mı? Veya yıl içerisinde doğru zaman olacağını düşündüğünüz bir dönem var mı?
    o kadar zor bir soruki

Millet diycekki abi secimden once sat dolar cevir secimden sonra dolar firlayacak TL ye cevirip daha iyi daire alabilirsin

Oysaki bilmedikleri su; insaat maliyetide dolarla artiyor

Yani sifira sifir elde var sifir

7.  Alıntı Originally Posted by Poizer Yazıyı Oku
    Başlığın biraz aksine bir soru olacak ama ev satmak için sizce doğru zaman mı? Veya yıl içerisinde doğru zaman olacağını düşündüğünüz bir dönem var mı?
    Sattığınızda parayı nasıl değerlendireceğine göre değişir.
    şu an konut için gidişat aşağı yönlü bunda şüphe yok.
    ben olsam mevduata koymak için ev satmazdım mesela.

8. Eski bakan ,AKP'nin İstanbul Belediye Başkan adayı murat Kurum bunu da yaptı

video : https://pbs.twimg.com/media/GGr2AibX...pg&name=medium

Diyarbakır Diyabakır olalı böyle güzel lorke yerine lole diyen bir türkücü adayı görmedi...

Neyse Bedri Ayseli anında olaya müdahele ederek ....

Belediye Başkan adayının mizahi videolara konu olmaktan kurtardı...

https://twitter.com/haberaktifcom/st...94460146040883

Bakalım Konya türküleri konusunda nasıllar acep ,merak konusu ?

Sayfa 264/358 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •