Sayfa 265/1003 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Bu hisseler bedelli gazıyla 100-200'e giderse ne olacak ?
    TCD'de dardanel vardı, özkaynakları bile eksi olan bir şirket.Fonu aldı götürdü bistin kötü zamanında.
    Yöneticiye güvenmiyorsanız 1 dk durmayın o ayrı konu zaten.
    Saygılar.

2. ıpv -0,70
    tdg -0,81
    tta -1,69
    tte 2,75
    ıpj -0,35

3.  Alıntı Originally Posted by rasit Yazıyı Oku
    ADP gibi birçok banka endeksi fonu var
    endeks fonu almam demiştim hocam banka endeksi alacağıma garan alırım zaten.

4.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Bu hisseler bedelli gazıyla 100-200'e giderse ne olacak ?
    TCD'de dardanel vardı, özkaynakları bile eksi olan bir şirket.Fonu aldı götürdü bistin kötü zamanında.
    Yöneticiye güvenmiyorsanız 1 dk durmayın o ayrı konu zaten.
    Saygılar.
    bedelli açıklayan hisselerin uçması eskidendi hocam bitti o işler artık yedirmiyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Kullanici41 Yazıyı Oku
    Bencede biraz inat ediyolar gibime geldi.bu 2017-2018 gibi borsa fena dusmus .bundan tek etkilenmeyen tkf olmustu.o yuzden ben tkf deyim.gercekten iyi yonetiliyor.
    Daha persembe - cuma günü adamlara ana bacı küfrediyordun neredeyse. 2 güne yine söversin. Senin gibi tipler yüzünden soğudum forumdan yemin ederim.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Bir fonun bu tür sığ patronaj hisselerinde böyle yüksek bir ağırlıkla poz alması ağır bir hata. Birkaç sebebi var malum; Bu büyüklükte ki pozlar grupları ve bilhassa patronları ağır rahatsız eder, her türlü pisliği yapıp hisseleri yıllarca baskılayabilirler. Ayrıca yeterince kurumsal olmayan bu tür sığ hisselerde böyle yüklü pozu alıp tabiri caiz ise kabak gibi adresi belli etmek zaten başlı başına profesyonellikle bağdaşmaz. Bu iki hisse (celha, ditaş) Mac fonunun portföyünde bu ağırlıkta olduğu için yatırım yapmıyorum bu fona. Durduğu sürece de yapmayacağım. Sahipleri çıkıp yatırımcılara ahkam kesip sonra bunları yaparlar. Zaten kendilerine şu Reysaş olayında da eksi not vermiştim. Vesselam fon işinde benim için herşey salt getiriden ibaret değil, bu tür detaylar da önemli. Kazanırsın kazanırsın sonra farkında olmadığın yaptığın hatalar günü gelir başına bela olur o zaman getirilerinde törpülenir.
    Cahillik mutluluktur!

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Daha persembe - cuma günü adamlara ana bacı küfrediyordun neredeyse. 2 güne yine söversin.
    Sanki bu "kullanıcı41" fake gibi geliyor.
    Liseli biri tarafından trolleniyor olabiliriz.
    Dün sövüyordu bugün seviyor.

8.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Sanki bu "kullanıcı41" fake gibi geliyor.
    Liseli biri tarafından trolleniyor olabiliriz.
    Dün sövüyordu bugün seviyor.
    Ne diyeceğimi bilemiyorum hakikaten, keşke kullanıcı bloklamak mümkün olsa. Tek başına canım topiği çukura soktu bir haftada imlası ile tarzı ile. Sıkıntı.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 265/1003 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •