Sayfa 265/1001 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,557
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Komediye bak

Son dakika… Başsavcılık: Seçim sonucunu etkileyecek ölçüde usulsüzlük bulunmadı

İstanbul'da 31 Mart yerel seçimlerinin iptal edilmesine neden olan iddialarla ilgili soruşturmada son dakika gelişmesi yaşandı.

Yerel seçimlerde, 11 ilçede kanuna aykırı olarak sandık kurulu görevlendirmeleri yapıldığı iddiasına yönelik YSK’nın yaptığı suç duyurusu üzerine Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, İlçe Seçim Kurulu müdürleri ve kurul bünyesinde görevli olan seçim personellerinin aralarında bulunduğu 17 kişi hakkında takipsizlik kararı verildi.

Kararda, seçim sonucunu etkileyecek ölçüde usulsüzlük bulunmadığının anlaşıldığı kaydedildi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...nmadi-5357960/
    Olacağı buydu...RTE ekibi,yalaması,falanı v s herkimse ne varsa bunlar hep böyledir,acımasızca muhalif olanların üstüne suç atar,peşinden gerçekler ortaya çıkınca hık,mıg,gıg,bazen sinirleniyorum,buları yapanları salandıracak ve linç edeceksin...üstelik daha iddianeme yazılmadan doğru dürüst ifadelerini almadan apar topar içeri atıyor yandaş yargı mensupları,pişkincede tepedekiler,yani ülkeyi idare edenler,sen hele bir içeri gir,suçun yoksa sonra çıkarsın diyorlar...valla yaşımızda geçiyor,ölemden bunların feci sonlarını görsek bari

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,849
    O biraz zor.
    Bunlar bitmez tükenmez bir tayfa. Bu gün gördük ki İSTANBUL belediye başkanın olmadığı bir toplatıda İstanbul a çözüm üretiyorlar,de gidin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,557
    MHP lideri Bahçeli bugün de hastaneye gitti!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin bu akşam üzeri Ankara Şehir Hastanesi Kardiyoloji bölümüne gitmesi heyecan yarattı. Ancak Bahçeli, kendisinden istenen ileri tetkiklerle ilgili işlemlerden sonra hastaneden ayrıldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz günlerde Başkent Hastanesi’ne kaldırılması ve hastalığıyla ilgili değişik iddialar gündeme gelmişti. Kendi isteğiyle hastaneden ayrılan ve evinde istirahat eden Bahçeli’yi parti yöneticileri yalnız bırakmadı.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...gitti-5358152/

Uzun adam bir ara yoktu,tatile gittiğini söyleyenler vardı,fısıltı haberlerinde karaciğerine sıçrama yapan 2 tümörün alındığını söylüyor,operasyon gizlice yapılmış !!!

Anlaşılan bunların öteye yolculuk işaretleri verilmeye başladı,zaten parti içinde sular hiç durulmuyor,kabine değişikliğide çare değil !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,849
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bu resme uzunca süre baktım, Ataşehir olduğunu düşünüyorum. Sanırım en arkada ki bina Nida kule. Değilse bile şunu belirtmek isterim Nida kule her gece kırmızı beyaz aydınlatılan 81 katlı İstanbul Anadolu yakasında çoğu yerden görülebilen Türkiye nin en yüksek yapısı.
    Çoğu İstanbullu bilmese de her katı bir şehri temsil eder.ADANA DAN başlar DÜZCE DE BİTER. bayrak gibidir. O GÖZLE BAKINIZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,849
    Ziyaretcisi bol olsun.
    Hasta iyi olacaksa bile ziyaretçisi öldürür derler. Yok aslında öyle bir laf ben uydurdum.

Bosuna umitlenmeyin, bir tek The Rahmetliyi biliyorum vaktinde ölen.

Celal Bayar, 100 yaşını geçtiydi yahu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bir siyasetçi için, hele bir de Turkiyeye belaysa, kafadan 80'ni bir yazacaksın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. THe rahmetli kim Ecevit mi

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 265/1001 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz