Onemli Gunler Banner
Sayfa 266/370 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 2954 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Pardon , dolar sormuşsunuz.yarin bakarım .
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Güzel ama ben doları merak ettim.
    Teşekkür ederim
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Endeksin halini hiç beğenmiyorum portföy azalttım mecburen. Bankalar dolarda merkezi açıkta yakaladı hükümet bunun acısını çıkarır bankalardan.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Altın işi de olabilirmi acaba???
    https://tr.sputniknews.com/20211214/...051755384.html

4.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Altın madenlerinin hepsini cengiz holdinge verdiler ya

5. Kozal en rezil hisse oldu

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Endeksin halini hiç beğenmiyorum portföy azalttım mecburen. Bankalar dolarda merkezi açıkta yakaladı hükümet bunun acısını çıkarır bankalardan.
    Doları çoğaltmıştım baktım oradan iyi kar yazdım seans sonu kozal da bayağı ucuzlamıştı tekrar kozal yoğun oldum. Fakat endeksin böyle delice yürümesi tuhaf biraz. Anladığım kadarıyla vadelide faiz ucuz diye hisse satıp oradan alıyorlar benim gibi.

7.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    Pardon , dolar sormuşsunuz.yarin bakarım .

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dolara dair çizebileceğim logaritmik aylık grafik bu...dolarda çanak manak bırakmadılar.hepsini kırdılar,yanlarına kalmasın diye de ekleyeyim...

grafik ise şunu diyor.2009dan gelen yükselen trend geçen ay yukarı kırıldı.bu ay için kanal desteği 11,78...

bu değer altına inmediği sürece dolar yukarı gidebilir.kanalın genişliği yaklaşık 5 tl...yani kanal desteğine bu değeri eklersek 16,78 -17,00 seviyeleri dolar için teknik olarak mümkün.

8. dostlar akıl almak istiyorum.
    nakit ile %75 nakit %25 kozaldayim. endeks +3 yapiyor kozal sıfır.
    twitterden takip ettiğim çoğu insanda ya nakite geçiyor yada günlük al-sat yapip günü nakitle kapatıyor.
    burdan dolar veya altın almak nasıl olur bilmiyorum hisse desem hepsi ath üstüne ath yapiyor.
    siz olsanız ne yapardiniz? artik nakite geçmeyide düşünüyorum şubatta 145den aldim kozali nerdeyse 9-10 ayda maliyete geldi çünkü) ama onada şükür sağlam zarar yazdi 3 haneli ama beklemeyi seçtim panikle versem iyice geçmiş olsuna dönerdik

Sayfa 266/370 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •