Sayfa 266/1005 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Viop LVİ

bimas bilançosu 25 Nisan da açıklanıyor.....

2.  Alıntı Originally Posted by the_economist Yazıyı Oku
    Milleti bilmem de hatrı sayılır bir meblağ ile pozisyonum var. Her düşüşte ciddi eksi yazıyor. Ama bu oyunların bitmeyeceğini bildiğim için bir o kadar da teminatım var.

Bayram sonrasında gerçek piyasa işlemleri olduğu zaman fakir mi zengin mi oluruz o zaman belli olur. Dolar pozisyonundan boşa çıkan tüm Pörtföy de bist spotta bu arada.

Borsa long, dolar long. Oyunum bu.
    hafta ici doların neden dustugunu ekonomist hakan kara bile bilemedi ) ben halk olarak su mantıgı guderim ya mevduata kacıs basladı ya da yabancı döviz geldi ülkeye vs
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,630
    telekomu iyi aldılar bugün

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Hani dolar yükselecekti.Milletçe zengin olacaktık.Bunun için döviz burolarında sıra vardı.

Yine mi fakirlik
    bayram diye vatandaş dolar bozuyor olabilir bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

ankarada yangın dehşet boyutta ankaranın her yerinden gözüküyor
    simsiyah bir duman kaplamaya başladı şehrin üstünü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Memed abi bak şu olaya..Arabayı satacağım demiş bir de...Senin sadece hane halkı için sıkılaştırma politikanı yanlış anlayıp, kamuda sıkılaştırma uygulamış ..Bir de başlan olmuş. Pehhhhh
    .........

Torbalı Belediye Başkanı seçilen CHP'li Övünç Demir şahsi aracı olan Audi A6'yı belediyeye makam aracı olarak bağışladığını ve sadece bu aracı kullanacağını açıkladı.

Daha önceki yönetimin aldığı, mevcut makam aracını ise satışa çıkardığını açıkladı.

7.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    hafta ici doların neden dustugunu ekonomist hakan kara bile bilemedi ) ben halk olarak su mantıgı guderim ya mevduata kacıs basladı ya da yabancı döviz geldi ülkeye vs
    Beyin fırtınası yapmak için söylüyorum. Diyelim ki ciddi bir yabancı girişi oldu bu kurdan ya da tüm ülke doları satıp mevduata dönmeye karar verdi. Yani merkez tutmuyor. O vakit bu fiyattan merkezin dolar alıp rezervini artırmasını beklerim. Ülkenin görüp görebileceği rn düşük kur bu olsa gerek.

Doktora, mühendise 4 bin dolar civarı net maaş verebilecek kadar zenginleştiysek yurt dışında yaşayan tüm Türkler geri dönsün bu net kazanç orada bile yok çünkü.

Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    bayram diye vatandaş dolar bozuyor olabilir bence
    öyle bir şey yok
    ben şimdi döviz bürosuna baktım en az 30 kişi kuyrukta az seyrettim 5-6 kişi işini halletti hepsi doalr alıyordu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 266/1005 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •