Sayfa 266/414 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 3308 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Son bir iki sene halka arzlar uçtu. Çoğu da çöp kıyasla. Biz de yeni arz sayılırız dimi ;)

2. Yeni haftaya da hızlı başladı, 57 üstüne çıktı tepe maşallah.
    İyi bir hafta olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yeni haftaya da hızlı başladı, 57 üstüne çıktı tepe maşallah.
    kcaer hava hava yolları maşaallah

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yeni haftaya da hızlı başladı, 57 üstüne çıktı tepe maşallah.
    füzeciler erken mi gelecek bu hisseye ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. %57,55 fiyatı ile %7 primliyiz...zavallı ereğli ise 46,18 fiyatı ile ekside...ereğlinin teprenmesi bile bize doping etkisi yaptı...

ereğli daha diplerinden çıkacak ,ardından yürümeye başlayacak ,ardından da koşmaya başlayacak...bakalım o vakte kadar biz nerelerde olacağız ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar hep ereğli ile karşılaştırıyorum......son haftalarda klasik temelciler emtiyaların değerlendiğini görünce hep ereğli ve kardemir gibi hisseleri önerdiler...oysa ben twiteerda favorim kocaerdir demiştim...aradaki farkı görüyorsunuz...bilançosu iyi olan ihracatı yüksek olan, katma değeri yüksek ürünlerin cirodaki payı yükselecek olan,yeşil çelik hüvviyetine girmiş olan, ciro ve karını sürekli artıran ,jes ve suudi arabistan hikayesi olan bir hissenin durumunu görüyorsunuz...

buna karşılık iyi yönetilmeyen bir ereğlinin de durumunu görüyorsunuz...

7. fenerbahçeli dostuma bir de tavan keyfini yaşatmak üzereyiz...altı boş ve çok riskli hisselerde gezip o zevki tatmaktansa sağlam hissede bunu tatmak çok daha güzel...umarım bu gün bunu başarırız...normalde fenerbahçeli dostum füzecilerin takımındandı... bu yıl yatırımcı olmaya başlamış....geçen yıl gesanda iken onunla bayağı takışmış idik...

8. suudi arabistandaki büyük proje 4 yılda tamamlanacaktı arkadaşlar...bu yıl güzel bir sipariş alırsak önümüzdeki 3 yılı da garanti altına almış olacağız...son günlerde suudi arabistan heyeti türkiyede ekonomik ilişkilerin geliştrilmesi konusunda yoğun temaslarda bulunuyorlar...güzel işbirlikleri doğacak görünüyor...bu projeden kocaerin güzel bir iş kapmasını temenni ediyorum...

Sayfa 266/414 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •