Sayfa 267/999 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: Viop - XXI

ilk kez altın kontratı yapacağım da hesaplamama yardımcı olur musunuz?

100 kontrat ile ne kadar hacim oluyor?
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Lonfra'da TL faizleri nedir o da önemli gösterge.

Birileri buradan oraya TL taşıyor besbelli.
    Londra çetesi, yine operasyon peşinde galiba. Öyle hissediyorum, ispat edemem. Geçen gün ağustos vadelisini 7.60 lara kadar almışlardı yanılmıyorsam. Sonra işlemler iptal edildi.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. yonca daki unlü nün 32 milyon satışı yan tahtalara mı gitti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    herkes isyan ama kapanış itibariyle endeks hala ralli modunda.. günlük görüntüde bozulma yok. y.t.d.

kısa vade 60 dklık vs sat konumunda...

hacim korkutucu düzeyde. bankalarda bile o yabancı satışları çok aşağı bırakılmadan karşılanıyorsa benim aklım hala endeksten sıfır atılması olayında.

bankaları yeter ki azat etsinler. kimse sorunlu kredilere bakmaz bir hafta tavan yaptırır valla yeterki rüzgar olsun...

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

5.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    ilk kez altın kontratı yapacağım da hesaplamama yardımcı olur musunuz?

100 kontrat ile ne kadar hacim oluyor?
    100 gram oluyor

6.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Londra çetesi, yine operasyon peşinde galiba. Öyle hissediyorum, ispat edemem. Geçen gün ağustos vadelisini 7.60 lara kadar almışlardı yanılmıyorsam. Sonra işlemler iptal edildi.
    2-3 puan fark normal, onun ötesi gayri resmi oluşumların işidir.

Türkiye'de CITI, HSBC, BBVA vs çok global banka var, demek onlar doğrudan işin içinde değil. Yani arbitraj imkanını onlar rahatlıkla değerlendirir. Bu işleri kitabına uygun ve esas odağa iz sürülmeyecek şekilde taşeronlar aracılığı ile yapıyor olmaları lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    dow biz kapanırken 26 bindi. herkese hayırlı akşamlar.

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    2-3 puan fark normal, onun ötesi gayri resmi oluşumların işidir.

Türkiye'de CITI, HSBC, BBVA vs çok global banka var, demek onlar doğrudan işin içinde değil. Yani arbitraj imkanını onlar rahatlıkla değerlendirir. Bu işleri kitabına uygun ve esas odağa iz sürülmeyecek şekilde taşeronlar aracılığı ile yapıyor olmaları lazım.
    Fazla yazmak istemedim. Bu sert hareketin adı cellat kılıcı. By oyunculara yön gösterir. YTD. Gider gitmez, onu piyasa bilir. Hisse senetlerin de eskiden çok olurdu. Artık pek görmüyorum.

YTD.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 267/999 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •