Sayfa 268/631 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 5042 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hukumetle ilgili elestirilerimi sikayet edip edip susturmaya calisirken bir bakalim neler olmus.

1. Iftira attin... iftirani ispatladim. 2 kere.
    2. Yalan soyledin... yalanini ispatladim. 2 kere.
    3. Yarim yamalak bildiginle koydugum veriye diklendin... yerine oturdun, hem de admin onunde. 2 kere.
    4. Hadsizlige basladin... adminden herkezin onunde azar isittin ceza yedin. 2 kere.
    5. Sinsi sinsi hukumetin yaptiklarini aklamaya calisiyordun... ne oldugunu herkes gordu.
    6. Ben oyum ben buyum onu bilirim bunu tutturum edalarina girdin; yaz tahtaya mallarini kendine ne faydan olmus gorelim dedik... culsuz oldugunu gorduk. 2 kere.

Degdi mi?

Hem amacina erisemedin, hem rezil oldum, hem de ustune ustluk butun yazilarimi simdi oturup seve seve okuyorsun ve OKUYACAKSIN. Seve seve. Ilk bulasan hukumetci sark kurnazi degilsin.

Yazdigin butun sacmaliklara dogrusunu koyarim, ama bunu yapmak icin once zirvalarini okumak gerekir. Onu da yapmam, yeterincesini yukarda yaptim.

Su anda yapmaya calistigini da soyleyeyim. Devamli hakkimda zirvalayip, at silah pusat ana avrat girmeme sebep olup forumdan attirmak. Bosuna ugrasma, yazacagim birsey yok, sozlu yapiliyor.
    sen hala hangi yüzle yazabiliyorsun ? bide utanmadan yazabiliyormusun?
    seçimden önce yapmadığın şaklabanlık kalmadı kendinden o kadar emindin ki (muhalefet gibi hala kendilerine gelemediler)
    ülkenin başkanına bu ülkenin insanlarını ötekileştirerek tekrar zikretmek istemiyorum hakaret ederek ve bunu da ekonomi anlamında yorumlaştırarak zaten gidiciler piyasa onu satın alıyor diyerek savunacaksın sonrada hiç bir şey olmamış gibi halen buralarda yazacaksın yuh be
    insanda biraz onur gurur olur
    yada çıkar bi özür diler derki bakın öngörüm tutmadı başta cumhurun başı olmak üzere tüm vatandaşlardan özür diler anlarım
    ne yüzsüz ne omurgasız insanmışsın be hala hiç bişey olmamış gibi konuşuyorsun ya pes

3. Pozitif uğraşma boşver paralel evrende yaşıyor Ersoy Deltanın Hans versiyonu. Arada kendi özelliklerini saymış. Allah akıl fikir versin. işi gücü buralarda atmasyon.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=496

Allah'tan arşiv var. 1 sayfacık okuyuverin. Sayfanın en sonu 3968 no:lu gönderi. Tarihe bakın bugün gelinen noktada bundan ala kapakta olmaz zaten.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=478

Burada da çok seversin candyshop kankandan bir bukle var.O gün bugündür bankaya bir çöktüremediniz gitti.Hayır buna o gün bugündür karşı duran beni nasıl hükümet adamı yaptın hele o tam bir muamma.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=479

Bir de bu sayfa var.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=480

Of jeneriklik bir sayfa daha.

Daha böyle çok kapaklar varda gerek yok. Bu kadarı durumu bilmeyenlere yeterlidir sanırım.

Söylediğin tüm kötü sözleri de sana katmerli olarak iade ediyorum.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 19-07-2023 saat: 23:08.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Bakan Şimşek: "Türkiye BAE ile ticarete açık" -AA

Bakan Şimşek: "Türkiye BAE ile ticarete açık"

- "Hazine ve Maliye Bakanı olarak Türkiye'nin ticarete açık olduğunu bilmenizi isterim. Türkiye'de iş yaparken yardımcı olabileceğimiz her konuda kapımız hepinize açık" - "Türkiye'nin çok büyük bir potansiyele sahip olduğuna ve hükümetimizin makroekonomik zorlukların üstesinden gelme vaadinin bu potansiyeli açığa çıkaracağına inanıyoruz. Bu sebeple de bu başarı öyküsünün bir parçası olmanızı istiyoruz"

ABU DABİ (AA) - Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye'nin Birleşik Arap Emirlikleri ile ticarete açık olduğunu belirterek, "Türkiye'de iş yaparken yardımcı olabileceğimiz her konuda kapımız hepinize açık." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Suudi Arabistan, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni kapsayan Körfez turu kapsamında, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından hayata geçirilmesi planlanan iş forumlarının üçüncüsü, Abu Dabi'de Emirates Palace Mandarin Oriental Otel'de gerçekleştirildi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar'ın katılımıyla gerçekleşen BAE-Türkiye İş Forumu'nda, iki ülkeden başta gayrimenkul, müteahhitlik, sanayi, tarım, gıda, bilişim ve bankacılık olmak üzere birçok sektörden çok sayıda iş insanı bir araya geldi.

Forumun kapanış bölümünde konuşan Bakan Şimşek, Abu Dabi'de olmaktan çok mutlu olduklarını ifade ederek, organizasyon ve misafirperverlik için ev sahiplerine teşekkür etti.

- "Makroekonomik istikrarı güçlendirmeyi hedefliyoruz"

Şimşek, bugün erken saatlerde Birleşik Arap Emirlikleri ile Türkiye arasındaki bağları daha da güçlendirmek için yaklaşık 50,7 milyar dolar değerinde, çok sayıda mutabakat zaptı ve stratejik anlaşmalar imzalandığını, BAE'nin Türkiye'ye devam eden güçlü desteği ve ekonomik programa duydukları güven için minnettar olduğunu söyledi.

Türkiye'nin ekonomik programı hakkında bilgi veren Şimşek, "Programımızın 3 ana ayağı vardır; sağlam bir para politikası, mali disiplin, yapısal reformlar. Güvenilir ve kurallara dayalı politikalarla makroekonomik istikrarı güçlendirmeyi hedefliyoruz. Kamu maliyesini iyileştirmek ve çok yönlü bir strateji ile devam edegelen yüksek enflasyonu düşürmek için şimdiden güçlü ön adımları attık. Özellikle para politikası çerçevesindeki son gelişmeler cesaret vericidir. Enflasyonu ve cari açığı düşürmeye yönelik para politikasını aşamalı olarak sıkılaştırmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

- "Başarı öyküsünün bir parçası olmanızı istiyoruz"

Mehmet Şimşek, eylül ayında Orta Vadeli Ekonomik Program'la birlikte yapısal reform gündemini de açıklamayı planladıklarına işaret ederek, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Türkiye'nin çok büyük bir potansiyele sahip olduğuna ve hükümetimizin makroekonomik zorlukların üstesinden gelme vaadinin bu potansiyeli açığa çıkaracağına inanıyoruz. Bu sebeple de bu başarı öyküsünün bir parçası olmanızı istiyoruz. BAE'li meslektaşlarımızın programımıza inandığını duymak cesaret verici. Bu zirveye hazırlanmak için çok yakın çalıştık. Öncelikli sektörler ile karşılıklı yarar sunan yatırım fırsatlarını halihazırda belirledik. Hazine ve Maliye Bakanı olarak Türkiye'nin ticarete açık olduğunu bilmenizi isterim. Türkiye'de iş yaparken yardımcı olabileceğimiz her konuda kapımız hepinize açık. Son olarak, BAE'nin Türkiye'nin deprem yardım çabalarına verdiği destek için teşekkürlerimizi sunmak istiyorum."

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Bu işlerin sonunda her ne kadar birilerinin zoruna gidecek olsa da not artırımı gelecek. Adam hala millet bunları bize danışıyor.Bizi kendisi ile karıştırıyor. Neymiş birilerinin adamıymışım. Bilgi bende ben niye birilerinin adamı olayım? Akıl var mantık var.

Beni yazmak zorunda bırakma ki daha fazla rezil olma. Ben sana bu işlerde 10 gömlek fazla gelirim. Şimdi elinden geleni becerebiliyorsan ardına koyma. Ama hiç sanmıyorum.

Lyxor EURO STOXX Banks ETF'si.

1 senede %50 kazandirdi.

En son ekledigim Is Bankalarim %15 kazandirdi.

Tech ETF'lerim YTD %40 yukarda.

Ne salak sacma insanlari duymak okumak zorunda kaliyorsun, ne de ikide bir ne krizi cikartilacak, paran nasil p.c edilecek diye dusunuyorsun. Yatirimini yapiyorsun geciyorsun.

Erisimi olana yatirim firsati her yerde var. Bu kokusmusluk gitmeden ben burda parami tutmam, bunlari fonlamam, gunahimi bile getirmem diye kac kere yazdim. Dedigimi de aynen yaptim.

7. Marc Faber:Türkiye, gelişen ekonomiler arasında yatırımlar açısından olası cazip destinasyonlardan biri olarak öne çıkıyor

20.07.2023 10:49:03 Marc Faber, Türkiye'ye ilişkin iyimser

Yatırım gurusu Marc Faber, Türkiye'ye ilişkin iyimser:

- "Türkiye, gelişen ekonomiler arasında yatırımlar açısından olası cazip destinasyonlardan biri olarak öne çıkıyor. Türkiye'ye ilişkin olarak iyimserim. 2021'in sonu, 2022'nin başından bu yana bu iyimserliğimi koruyorum"

- "Türkiye esasen (Rusya ve Ukrayna) arasında barış müzakerelerini ilerletebilecek (yürütebilecek) konumdadır"

20.07.2023 10:48:39 Marc Faber:Türkiye esasen (Rusya ve Ukrayna) arasında barış müzakerelerini ilerletebilecek (yürütebilecek) konumdadır

20.07.2023 10:48:25 Marc Faber:2021'in sonu, 2022'nin başından bu yana bu iyimserliğimi koruyorum

20.07.2023 10:48:17 Marc Faber: Türkiye'ye ilişkin olarak iyimserim.

20.07.2023 10:47:58 Marc Faber:Türkiye, gelişen ekonomiler arasında yatırımlar açısından olası cazip destinasyonlardan biri olarak öne çıkıyor

8. Kim ben mi AKP liyim. Len memlekete sokmazlar beni. Harbiden ne yiyip içiyorsa artık. Ya pozitif bırak şunu Allah aşkına ya.

Adamın kurduğu tüm strateji çöp. Çünkü uydurmasyon. AKP li olmuşum ama benim bile haberim yok.

Ömrümde çok şeyler gördüm böylesini görmedim.

Aylardır da tek siyasi yazım yok hatta yıllardır bazı cevap verdiğim vermek zorunda olduğum şeylerde kendi kişisel objektif bakış açım adam bunu kavrayacak durumda bile değil. Kendi yarattığı paralel evrende yaşıyor.

Bana tek takıntısı Başkan kim olursa olsun hakaret edilmez etmem ettirmem lafım. Benim bağlılığım kişilere değil Ülkeme adam bunu bile anlamıyor anlayamıyor. Kısacası boşver yani yorulduğuna değmez.

Sayfa 268/631 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •