Onemli Gunler Banner
Sayfa 269/355 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Naten..Esen..Magen.. Okeye 4 cü araniyor...yakinda Zortgen ide halka arz ederler bizim gibi kekler varken...adamlar ikiz yatağı açmişlar üçüzlerden birine girip birinden çikiyorlar...ahahahhahaha
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

2. Naten..Esen..Magen.. Okeye 4 cü araniyor...yakinda Zortgen ide halka arz ederler bizim gibi kekler varken...adamlar ikiz yatağı açmişlar üçüzlerden birine girip birinden çikiyorlar...ahah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Naten..Esen..Magen.. Okeye 4 cü araniyor...yakinda Zortgen ide halka arz ederler bizim gibi kekler varken...adamlar ikiz yatağı açmişlar üçüzlerden birine girip birinden çikiyorlar...ahah
    Diğer kardeş hisselerini bilemem fakat Naten hissesinde çok olumsuz durum yok gibi hem teknik hem de temel yönden ucuz olduğunu herkes biliyor bence şans vermek gerekir diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Diğer kardeş hisselerini bilemem fakat Naten hissesinde çok olumsuz durum yok gibi hem teknik hem de temel yönden ucuz olduğunu herkes biliyor bence şans vermek gerekir diye düşünüyorum.
    Tabiki ucuz,tabiki bilançolarina ve mali çarpanlarina bakip yatirim yapmişsınız..haklisiniz..benim itirazim birbirine anlamsızca iç içe geçmiş biri birinin ayni 3 hisseden elde edilen haksız halka arz gelirlerine...ve yatirimcilari salak ve sağmal inek yerine koyan şirket sahiplerine...

Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Tabiki ucuz,tabiki bilançolarina ve mali çarpanlarina bakip yatirim yapmişsınız..haklisiniz..benim itirazim birbirine anlamsızca iç içe geçmiş biri birinin ayni 3 hisseden elde edilen haksız halka arz gelirlerine...ve yatirimcilari salak ve sağmal inek yerine koyan şirket sahiplerine...
    Grafiklerine bakmadım kardeşlerinin eğer kötü performans gösterdiyse yazık olmuş ben hissede yeniyim naten de ucuz hisse ve teknik iyi yönde hissede sıkıntı yok gerçi bugün borsanın gerisinde kaldı fakat şans vermek gerekir diye düşünüyorum.Naten bebek hisse değildir döneminin efsane hissesidir. Belki de fırsat oldu bende iyi seviyelerden maliyet yaptığımı düşünüyorum.

6. Yusuf Şenel Sirket sahibinin kap bildirimi 03/10/2022 - 03/10/2022 tarihinde NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 88,30 - 89,20 TL fiyat aralığından
    36.638 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca
    gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 03/10/2022
    tarihi itibariyle %70,203 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda

7. paylaşım için çok teşekkürler sn Bay Tomi, bu harika.bir haber, zira patron 89 tl den dahi alıcı oluyorsa bizede.sabretmek.düşer

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    paylaşım için çok teşekkürler sn Bay Tomi, bu harika.bir haber, zira patron 89 tl den dahi alıcı oluyorsa bizede.sabretmek.düşer
    Aynen Sn Foton sabırlı olmak gerekir.aslinda teknik durumu sıkıntı yok bence

Sayfa 269/355 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •