Sayfa 269/648 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 5184 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Laciveeeeerrrrrttttt..................!!!!!!!!!!!

2. Çakkallar gelsin ÇAKKALLLLAAAAAAAARRRRR........!!!!!!!

https://youtu.be/5Ju69uduu1M

3. Şampiyon......!!!!!!!!...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Şampiyon......!!!!!!!!...
    FENEEEEEEEERRRRRRR...............!!!!!!!!!!!

Lay lay lay laaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyy.......FENERBAHÇEEEEEEEE ............!!!!!!!!!!

Lay lay lay lay laaaaaaaaayyyyyyyy ...........FENERBAHÇEEEEEE....................!!!! !!!!!

5. Taktık aynı.. Global satınca garanti ve yapı kredi giriyor. Global alınca bunlar satıyor.. Tahmınım hepside aynı kişi.. Paslaşma durumu bugunde yapıkredı ile garanti var tahtada...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    FENEEEEEEEERRRRRRR...............!!!!!!!!!!!

Lay lay lay laaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyy.......FENERBAHÇEEEEEEEE ............!!!!!!!!!!

Lay lay lay lay laaaaaaaaayyyyyyyy ...........FENERBAHÇEEEEEE....................!!!! !!!!!
    ........

7. Global satıyor, acar dün aldıklarını bir kısmın sattı, garanti aldıklarının bır kısmını sattı.. Aman dikkat arkadaşlar bır hısse herzaman çıkmaz.. Devamı gelecek olsa bile bir düzeltme gelebılır.. Herkes kararını kendi versın..!!!

Tabıkı takaslara aldanmamak lazım.. Ne istıyorlarsa onu gösterirler bıze..

Garan 513 bın lot artıya geçti..

8. Bu fiyattan alanlar elli defa düşünsün..!!!!!!!!!!!

Sayfa 269/648 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •