Onemli Gunler Banner
Sayfa 27/1001 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    YUH ona

Şimdi fetva çıkarılıp katli vacipte denebilir.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bir ara da “iktidarsızlık için çüke dua” önerisi vardı sanırım. En son bunun kadar akıl dışı önerilerde bulunan Hasan mezarcı vardı. O da terfi alıp mesih oldu. Dur bakalım bu ne zaman sıyıracak.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Yok yok öyledeğil güvenmiyorum dini kullanan ve öne çıkaranlara.

Genelidede kanatim.KURÂN dışı oldukları.

Ben töbe haşa (iman zayıflığı dediğim şeyin ispatıdır o tövbe haşanız yani başka bir dinden değilsiniz aslında, kafanız karışık) peygarmiyimde yaşanmıyan bir dini ben yaşayacağım.KİTAPLARDA KALDI MÜSLÜMANLIK.

Açık ve net ATALARIMIN dinine döndüm ve kendi kendimi kandırmaktan vazgeçtim düzelmiyecek bu insanlar.

Geçmişte olduğu gibi devam edecekler bölünmeye ve parçalanmaya.
    istediğiniz şeye inananabilirsiniz, herkes kendi inandığının doğru olduğuna inandığı için o dindendir, kişi'nin kur'an'a inananlar kur'an'ın emrettiği gibi yaşamıyorlar diye başka dini seçmesi (iman zayıflığıdır) kendi tercihidir, unutmayınız her koyun kendi bacağından asılır.
    Son düzenleme : kitapci34; 15-03-2020 saat: 15:54.

Sayfa 27/1001 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •