Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • USDTRY 17 try yi KIRAR BORSA 90binde kalır?

20 14.60%
  • USDTRY 17try KIRAMAZ BORSA 80binlerde 3.dip yapar?

14 10.22%
  • USDTRY 25try olur BORSA da DOLAR grafikleri diplere iner?

26 18.98%
  • DOLAR 20try yi KIRAMAZ BORSAdöviz BAZLI dip olur?

11 8.03%
  • EN AKILLI YATIRIM gelecek 5-10 YIL için ALTINDIR?

57 41.61%
  • NE altını benim gönlüm ZENgin

21 15.33%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 27/77 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 209 - 216 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

1.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    BU mesaj MÜMKÜNSE en bAŞTAN forumumu ZAHMET EDİP okumazsanız
    bugüne KADAR forumda 1 TANE grafik paylaşmaktan aCİZ amaçları PAZARLAMA olanları dinlerseniz ..ÇOK afedersiniz HEP düdüklenecek HEP enayi yerine KOYULACAKSINIZ..

################################################## ##################

https://www.youtube.com/watch?v=Unslq-6x0kE
    zengin aileler bakın ne yapıyor?

https://www.youtube.com/watch?v=w_5AXPrr0gk

MERAK etmeyin SEÇİMDEN SONRA birşey OLMAZ hemen
    https://www.youtube.com/watch?v=kxzCgVZPp9I

bu adamlar bilinçli bu videoları yapıyorlar..SEÇİMDEN sonra belki TEMMUZ

BELKİ AĞUSTOS a kadar yine DALGALANIR piyasa unutmayın henüz VIOP taki SHORTÇULAR TAM batmadıı..
    BATSINLAR AGUSTOS SONRASI ŞELALE BAŞLAR O zamana KADAR AKSİNE BORSA yükselebilirde..
    neden DERSENİZ ben Ahmet mehmet vs...şuan VIOPta hesap yapıyoruz herkes YAPIYOR..
    Ne kadar a yükselirsek DEVAMLI SHORT AÇABLİRİZ:..
    ne kadar a BATMAYIZ..
    bu adamın da sözlerine HASTAYIM :https://www.youtube.com/watch?v=OqshK0EBQsI

BU arada YEŞİLADAnın sözde GİZLİ çekim konuşmasını iZLEYİN..
    ÇOK güldüm YA bu adam YA SATIN alındı VEYA siyasete ATILACAK..

ADAM vatnadaşı TERS köşe yapmak bazen konuşuyor gibi geliyor..
    yani 10 tane şey söylüyor 5 i doğru 4 u yoruma açık 1 i TERS..

neyse:
    https://www.youtube.com/watch?v=w_7QLvu-CcU

bakın yeşiladanın o videosu:
    https://www.youtube.com/watch?v=itGBYUYOiJI
    https://www.youtube.com/watch?v=CummKGAHf48
    Peki burada ne önemli? ben videoyu daha paylaşılmadan izledim.sağolsun
    bir Arkadaş adanadan gönderdi.
    Bakın ne diyor seçime kadar dayanın sonra ne olacak bizde bilmiyoruz..
    peki:cidden seçimden sonra DOLAR 9 try kritik seviyesini GEÇER Mİ?
    BORSA 70binin ALTINA hızla çakılır mı?

BEN kesinlikle AUGSTOS ayına KADAR sert düşüş beklemiyorum...
    DOLARIN da KASIMa kadar 9 TRY yi geçmesini beklemiyorum..

Yani şuan piyasa çok kötü...konut ÇAKILDI...konutlar %50 fiyatına ..alacaksanız
    BU faiz ortamında buyrun..ancak unutmayın...

YIL 2001 yazı İSTANBULUN göbeğinde güzel bir muhitte.2+1 daire üstelik site merkezi konumlu..
    sadece 20bin TRY..yani YAKLAŞIK 13bin DOLAR...

YIL 2014 AYNI konut..800bin TRY...Yani YAKLAŞIK 333bin DOLAR....

YIL 2019 aynı konut 500dü ama şuan 400e düştü...yani 80bin DOLAR YAKLAŞIK..
    YER neresi DERSENİZ..Bahçelievler YAYLA..

BEYLİKDÜZÜ vs..DAHA da kötü...İSTANBUL da yerleşim YERLERİNİ biraz ÇIKIN..
    MESELA TOPLU konutların oldukları YERLERE gidin...BIRAKIN %50 düşmeyii..
    %70lerde...

KESİNLİKLE GYO hisselerinden uzak durulması GEREKLİ..BAZI yükselişler görebilrsiniz..
    ANCAK bunlar BİRKAÇ mesaj önce ANLATTIĞIM gibi..TAMAMEN TAHTA sahiplerinin
    ellerine BİZİM vatandaşın MAL vermesinden kaynaklı..yani BİZE tekrar SATABİLMEK için
    REKLAM çekmeleri GEREKİR..reklam ve ALGI yaratmak için ise YÜKSELİŞLER
    SADECE EL yakıcı olacaktır..

unutmayın AVM sektörüde bitti..
    kimse konut almıyor..gelecek 3-4 YIL içinde DÜNYA savaşı çıkartılacak..çünkü
    TR nin ZENGİN aileleri ALTIN topluyor piyasadan..ÜSTELİK "IBAN sisteminden" onlarda kaçıyor..

FAİZLERİ temmuza kadar düşük tutup algı yaratmalı SİSTEM maksat satabildikleri SATMAK..
    SONRA faizler %50lere daha vurabilir..BU konutu tamamen bitirir..

https://www.youtube.com/watch?v=3GQgH7UUL9w
    Resim:
    HER PAYLAŞTIĞIM resim ve grafik vs.MUTLAKA SOSYAL MEDYA HESABINIZDA PAYLAŞINIZ..

#

##

#
    upload picture

##

Zamanlamam genelde %99 ihtimalle tutuyor unutmayın GRAFİKLER tarihleri NET vermezler
    çünkü AYLIK üsütnden ÇALIŞIYORUM..
    yani AYLIK BAZDA 2-3aya yakın SAPABİLİYOR..ve çizgiler %5 hatalı fiyat verebiliyor.
    #
    BU yukarı kaldırdıkları MALLARI satabilsinler siz O zaman görün piyasayı.

$$$$$$$$$$######################################

YUKARIDAKi mesajdan ööncekileri Bİ okuyun.

EDIT:
    FED kararı AÇIKLANDI...

USDTRY teknik analizim yine TUTTU? bakın ne işaretli SAYFALAR önceden bu zamana?

4,80 TRY bi ihtimal DİP yaparlar BUNLARDA benim SIMULASYONLARIMA "CUK diye oturuyor"
    BU haber ile BORSAYI 110 bin bile YAPARLAN sonra ÇAKARLAR...unutmayın BORSALAR OLAY GERÇEKLEŞİNCE KAR REALİZE ederler...
    BAKALIM 4,80 e gelecek mi AGUSTOS a kadar ?veya 4,55 TRY...BU ise GEÇİLMESİ İMKANSIZ SEVİYE...yine düşünmüyorum AMA olabilir bakın YİNE ERSOYDELTA tutturdu...
    YANILMIYORUM kolay kolay DEĞİL Mİ?

PEKİ borsalar ne olacak?? DAX-SP500 veya diğer dünya borsaları zaten zirvelerdeydi..şimdi BELKİ grafikleri YİNE yukarıya vurur ancak ZİRVELERİ GEÇİLMEZ...

NASILSA 3-4 yıla BORSALAR çökecek..

belki bizde 110bini GEÇER yine 119-120 yakarız ama GEÇEBİLMEK için FAİZ ortamının %6-7 olması GEREKLİ..ki BU imkansız..

yine PETROL ve ALTINA devam..
    atilla ne derse tersini yapmak mantıklı... Her zaman kuklaların ve piyasa algısının tersini kollarım. zararlı çıkmadım daha.

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/hab...lan-degil/175/

.

2.  Alıntı Originally Posted by beyazcocuk Yazıyı Oku
    atilla ne derse tersini yapmak mantıklı... Her zaman kuklaların ve piyasa algısının tersini kollarım. zararlı çıkmadım daha.

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/hab...lan-degil/175/

.
    Aslında tam olarak sayılmaz.yani PİYASI takip edenler TOPLAM BIST değerinin %19 una ulaşmış bir AÇIK pozisyonu patlatmak ister diye yazdım hatırlarsanız..
    yani piyasa DÜŞÜŞ bekleyip düştüğümüzde OLUYOR..
    adamlar ELİMİZİ gördükleri müddetçe BİZLER çok dom...tılırız..

İŞTE bu yüzden HEP Türkiyenin Zengin Aileleri BANKA hesaplarını 2016 ortasından NASIL boşaltıyor diye yazdım..
    Videolar paylaştım...

yani bunlar DOLARIN 20 lira olmasından önce TR Ye tekrar PARA getirmez...

cimer dahi Yazdım..yazdırdım..DOLARI 20 lira yapın Daha fazla dünyayı yönetenlere TAAHHÜT vermeyin bizim evlatlarımız ölmesin suryie planları ile vss..falan dedim..
    bugün DOLAR 20 lira olsa kimse kolay kolay DOLAR getirmez bize ama 25 lira olursa KAMYON KAMYON DOLAR gelir..
    bunu unutmayın...DÜNYAda kur SAVAŞLARI var artık...
    BAKIN CHF mesela Yakında ÇOK değer Kaybedebilir..
    EUR çok değer kaybedebilir..
    DOLAR karşısında TABİİ bunlar HEP...

yani birileri bizi TOKATLAYIP duruyor bundan KAÇAMAZSInız MEDYA ellerinde...ARACI kurumlar ellerinde...
    marketler ellerinde..SEbze meyve ellerinde..
    5-10 mesaj önceki VİDEOLARI bi izleyin..
    bakarsınız temmuz belki eylüle kadar doları 4,50civarı dahi görebiliriz Ancak kesin likle AŞAĞISI yok
    ################################################## ########
    ################################################## ###############################

DOLARI 3,70lerde deyken 50 tane Farklı grafikle Destekli GLOBAL videolar ile destekli
    anlatmadım mı?
    2018 de 10 lira diyenlere İNAT olmayaacak DEMEDİM Mİ?

https://www.youtube.com/watch?v=DJWZnkHw23c

5,25 geçilirse ÜZERİ yok demedimmi ? hedefi 7,20 demedim mi?

ben şimdi diyorum ki? TR de DOLAR Ciddi anlamda uçacak..
    ancak 2019 sonuna kadar belki 9 lira GEÇİRTİLMEYECEK..
    belki diyorum çünkü...Bİzleri BATIRMADAN geçirtmezler..AKLINIZ VARSA

KALDIRAÇLI piyasada işlemlerinizi Yaparken Sabırla yapın KÜÇÜK kü,çük
    alımlar veya satımlar yapın...YOK ben NAKİT alırım derseniz..Bankada SADECE
    %30unu vadeli Yapın..kalanı cebinizde KALSIN..

#########

Peki Türkiyenin Zenginlerinin 2017 hatta 2016 yıllarında YURTDIŞINDA yatırım yapıyoruz ADI altında
    NAKİTLERİNİ yurtdışına KAÇIRDIKLARINI ben 100bin DEFA anlatmadım mı?
    beni bunları NASIL takip ediyorum ? BALIK tutmayı size 1,son 10 mesajda anlattım..
    YAPTIKLARIMI yapın sizde öğrenin

BU yüzden TR bir kaç batırılacaksa bunlar BU ailelerin BANKALARI olacak..VE
    kesinlikle HALKB veya VAKIF bnk olabilir..
    BU bankaların hangileri olduğunu anlatmaya gerek bvarmı?
    AK....,G,,,, ve Yk,,,

peki ERSOYDELTA bunları size ne zaman anlattı?2 YIL önce anlatmadı mı?

2 YILDA tüm anlattıklarım GERÇEKLEŞTİ mi?
    2 YIL sonra 2021 ortalarında diyeceksiniz Kİ ERSOYDELTA diye bir ADAM
    VARDI DEEPWWEB üzerinde okuduklarını PLANLARI ekonomi forumlarında YAZIYORDU
    KEŞKE dinleseydik diyeceksiniz..BENİ özellikle OKUYANLAR benden SONRA hep söylediklerimi
    videolarda FORUMLARDA yazıyor...

TR de ekonomistlerin TERİMLERİ dahi BENİM ürettiklerim OLDU artık
    bunlar neler ben şimdilik anlatamam..ancak SÖZLERİ dahi ben buldum..

neyse..KONUTLARIN yine önceki mesajımdaki gibi 13bin DOLAR olmasa bile 20bin DOLARLAra
    İNECEĞİNİ bu VATANDAŞ görecek...
    aklı olan beni dinleyip HAZIR savaş KRİZi varken GÜNEYKOREDEN konut alsaydı
    şimdi AYLIK 150bin DOLAR yatırım ile AYLIK:1500 dolar kira alacaktı..

bunları HEP YAZDIM gelip forumumda yazanlar oldu imkansız dediler ..sonuç ortada...

PETROL 70-75 doları görüp dönecek DEDİM daha 30 dolardı millet 10 dolar diyordu..

oldu mu?

ALTIN 900 dolar diyen UZMANlar konomistler NEREDE şimdi? oldu mu imkansız demedim mi?

DOLARda 3,70 aşağısı imkansız demedim mi?bi ihtimal 3,60 demedim mi?

bakın gelecek 3-5 YIL içinde PETROL varili 200 DOLARI geçecek...

SURİYEYE neden PİYON gibi biz giriyoruz?bizim hayatımız ile amerikan askerinin HAYATI
    eşit değil maalesef..
    onlarda bize söz verdi DOLARI baskılayacaklar...
    ama unutmayın GRAFİKLER DAİMA ÇIKAR...

BİR ERSOY DELTA KLASİĞİ: " önce GRAFİKLER ÇİZİLİR PİYONLAR gerçekleşmesi için TİYATROSUNU oynar "

BORSA nın bu yükselişi dahi oyundu..YAZMADIM MI???

sağlam uçurtacaklar VIOPTAKİ shortları patlatmaları gerekli DEMEDİM Mİ?
    pozsyon kapatım üstten tekrar AÇTIM kaç kez..120bine KADAR da küçük küçük o civarda BÜYÜK BÜYÜK
    VIOPTA shortum..temmuz ağustos belki EYLÜL belki EKİM e kadar DOLARı dahi baskılayacaklar..

unutmayın karşınızdaki GÜÇ koskoca deutsche dahi batırıp SIRADA siz varsınız diye bize tehdit davurabilecek
    insanlar..
    yani bizim bankalar onlar için ÇEREZ..
    unutmayın KOSKOCA ımkb 30 hissesi 2000yılında bilinçli BATIRILDI bu ülkede..
    vatandaşa UCUZ diye SATMIŞLARDI...o zamanlarda almayın diyordum ne oldu?

IPEKE-KOZA vss.. DARBE diye DİBİN dibini GÖRDÜLER ÇÖP STATÜSÜNDEYDİLER..
    kimsede 1 LOT yoktu ? KAÇ katına ÇIKTILAR???

unutmayın siz TAHTA sahibini MALLARSANIZ.. ZARAR ını sizin psikolojinize Oynayıp
    TELAFİ eder..ve Hisseyi REKLAM eder..

bAKIN şimdi Forumlarda nasıl PAZARLANIYORLAR????

17kuruşlara metre karesi arsa da almışlar belediyelerden..

unutmayın birşey ŞİŞİRİLİP KALDIRILIYORsa mutlaka KAÇIN KALKMIŞIN inmesi
    bu kez uzun sürecek...1990larda ERKEN BOŞALTIYORLARDI kaldırdıklarını AMA şimdi
    vatandaş bilinçli onlar ise GEÇ indirecekler..inerken ise ÖNÜNE getirdiklerini
    resmen DOm...caklar..

benden söylemesi...kilolarca ALTIN almak isteyin BAKIN piyasada bulabilecek misiniz?

ALTIN yok piyasada...bu yüzden SİZDEN altın toplayıp PİYASAYI rahatlatmak isteyenler sizlere %3
    faiz veriyor...ama siz %3 e razı olursanız O taşıdığınız ALTIN ASLA yükselmez..
    unutmadan:BORSADA sağlam yükseliş vrsa MAL boşaltırlar bi iki güne buyüzden SHORT açabilirim..üst
    fiyatlardan..
    BU arada ben 2019da 9 try geçilmez diyorum ama ..satabilirlerse BORSAYI..11,25 ve devamında üstü
    boş olduğudan 14,25 TRY anında VURULUR..önemli olan Vatandaşın DOLAR tutmaması ve Bankalarda para tutması
    vatandaş parasını çekmeye BAŞLARSA kriz olamaz kolay kolay dolarda 9 u geçmez..
    ancak vatandaş parasına dokunmaz ise zor..

3. Ersoy delta senin acil tedavi görmen lazım hem dolar 25 olacak konutta15 bin dolar senin ayık kafayla bunları yazdığından şüpheliyim

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. burayı okuyanlara tavsiyem bu adamda problem var sakın bunun yazdıklarına göre yatırım kararı vermeyin..adamın yazdıklarının çoğu tutarsız şeyler..öyle yalan yanlış şeyler yazıyor ki bi söylediği diğerini tutmuyor ..niye tutmuyor çünkü sallıyor sonra da salladığını unutuyor ..dolar 20 lira olursa yatırımcı gelmezmiş ama 25 lira olursa gelirmiş.aradaki fark nedir ..neye göre gelir veya gelmez..bunları yazarken kafası iyi heralde..3-4 yıl içinde yok savaş çıkarmış yok bilmem ne..ya kardeşim bırak 3-4 yılı seneye ne olacağını kimse bilemiyor sallamanın daniskası bu kadar da olmaz....ayrıca şunu söyleyeyim eğer burada yazdıklarımız hisse net in işine gelmezse(bunların da işin içinde olduklarını düşünüyorum) burada yayınlatmazlar veya yayınlarsın ama sonra silerler..demek ki bu adamın yazdıkları işlerine geliyor ses etmiyorlar..ben bazı kağıtlar hakkında doğru yorumlar yazdığımda beni aylarca yasakladılar..dündüm tekrar başka kağıtlar ve patronları hakkında yazdım milleti nasıl keklediklerini anlattım bu sefer tamamaen yasakladılar...

5. 15 yıl sonra altın yok 6000 olacakmış yok 25000 olacakmış..15 sene yaşayacakmıyız ki bu kadar ileri tahminler yapıyorsun..bu nasıl bir ileri görüşlülüktür..

6. Ersoy Delta siz nasil Türk Lirasini 1$ karsisinda 15-20TL olacani hesapliyorsunuz ögrene bilirmiyiz?

7. Öncelikle Bunu Artık sormayın 2 yılda 1000 kez açıkladım..bakın kısaca BURADAN son mesaja KADAR bir okuyun:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...93#post3068193

HATTA ZAHMET edip forumun en başındaki mesajdan EN sonuna KADAR
    HER bi VIDEO yu en az 1 KEZ izleyip
    HER bir RESMİ en az 2 kez Download edip sosyal medya HESABINIZDA paylaştıktan sonra
    inceleyin.

Beni anlarsınız..böyle çok bilmiş gibi SORU sormayın..
    böyle DALGA geçer gibi abuk sabuk yazmayın..VARSA açıklamak istediğiniz birşey..
    BUYRUN hodri MEYDAN eklersiniz 3 RESİM eklersiniz 4 video eklersiniz 10-15 tane VERİ
    VE bir Forum SAYFASI açarsınız..AMA REAL ve doğru ve objektif OLSUN

BEN ortamı OBJEKTİF değerlendirdim..

Benim sunduğun DELİL ve BELGELER ortada...AÇ bak FORUMU MU kirletme

Sayfa 27/77 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •