Sayfa 270/373 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 2980 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    gitmiyorki hisse sayın wiper çözelim doğan bedavaya getirmeden şirketi hiç bir yere götürmez doğan yatırımcısnı düşünecek tarzda değil eğer düşünseydi bu fiyatta olmazdı karel hem yatırımcısı için hem şirket için .
    bu yatırımcılar bir senede 2 bedelli parası verdi karşılığında ne aldı bu enflasyonist ortamda bir şey almayı geçtim parası değer kaybetti .
    Doğan Karel yatırımcısının anasından emdiği helal sütü burnundan getirdi bunların Allah belasını versin bu şirkete bu ********ler nerden bulaştı anlamadım…yilda iki bedelli yap hisse fiyatı 1 yıl önceki fiyatının altında Allah buların belasını versin ne ******** kişilere rastlamışız soyguncu ********ler

2. endeks dün verdiğini bugün aldı bizim uyuz eşşek düştüğü yerden kalkamadı dün verdiğini almayı bırak artı kapatacak ne gücü var ne alıcısı var alıcı bulduğu kademeye de veriyorlar zaten hergün hareket belli çıkart 50 kademeye kadar alıcı bulduğuna ver malı patron tahtacı el ele olan yatırımcıya olsun

3. Bırak koşmayı yürümeyi bile untun artık kral, kırbacı aldım elime bilesin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bırak koşmayı yürümeyi bile untun artık kral, kırbacı aldım elime bilesin.
    Neyi eline alırsan al bu para kazandırmayacak yatırımcısına

5.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Neyi eline alırsan al bu para kazandırmayacak yatırımcısına
    endeks iki günde 3500 puan arttı bu uyuz eşşek hala eksi en ufak bir düzeltmede gene devre keser

6. bu dolandırıcılara yatırım yaparak 2 yılda parayı hiç ettik

7. 2022 bir ev bir araba alacak para karel aldığım için şu an satıp çıksam bir odasını ancak alabilirim

8.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    2022 bir ev bir araba alacak para karel aldığım için şu an satıp çıksam bir odasını ancak alabilirim
    Bu pislikler bilançoyu nezaman açıklayacaklar

Sayfa 270/373 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •