Sayfa 270/401 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 3208 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Ben kekodan şu cümleyi bekliyorum; "bir gün ereğliden de değerli olacak". Bunu diyecek, adım gibi eminim

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    3 çok iddialı. Yarım ereğli yapar, bana biraz hayal gibi geldi
    Brsan piyasa değeri olarak 5.25 milyar doları görmüştü, piyasamız abartmayı sever.

TCMB Başkan Yardımcısı Osman Cevdet Akçay gibi iddialı hedefler koymayı da severim, borsa yatırımcısı dediğin biraz da iddialı olmalı.

3.  Alıntı Originally Posted by xprofessorx Yazıyı Oku
    Brsan piyasa değeri olarak 5.25 milyar doları görmüştü, piyasamız abartmayı sever.

TCMB Başkan Yardımcısı Osman Cevdet Akçay gibi iddialı hedefler koymayı da severim, borsa yatırımcısı dediğin biraz da iddialı olmalı.
    Hımmmm... Bu durumda ben biraz daha düşüneyim, yok yere kazançtan olmayalım. Zaten kırk yılda bir yakalıyoruz böyle hisseleri

4.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Ben kekodan şu cümleyi bekliyorum; "bir gün ereğliden de değerli olacak". Bunu diyecek, adım gibi eminim
    Dostum inan eregliyi hiç rakip olarak görmedim...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Dostum inan eregliyi hiç rakip olarak görmedim...
    İşte budur. Bir mittal varken ereğli niye rakip olsun de mi

6.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Valla çok memnunum gidişattan. Allah bozmasın. Nereden satayım, sen söyle, bana uyar her türlü
    Dostum sözün var.. sözünü bozmak sana yakışmaz.. 70 oldu mu seni gemiden atacaz... kaçarın yok senin...sonra hisse düşerse burada kafamızı ütülersin...yok Kocaer zaten o kadar etmiyordu dersin..en iyisi sorunu kökten çözelim diyorum...

Bir de senin yaşın büyük olmalı ..heyecanı kaldiramazsın...sağlığını bozmayalım durduk yere..

Beni dinleyecek olursan biz seni atmadan kendi gönlünce atlarsin gemiden.. zorluk çıkarma bize...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Dostum sözün var.. sözünü bozmak sana yakışmaz.. 70 oldu mu seni gemiden atacaz... kaçarın yok senin...sonra hisse düşerse burada kafamızı ütülersin...yok Kocaer zaten o kadar etmiyordu dersin..en iyisi sorunu kökten çözelim diyorum...

Bir de senin yaşın büyük olmalı ..heyecanı kaldiramazsın...sağlığını bozmayalım durduk yere..

Beni dinleyecek olursan biz seni atmadan kendi gönlünce atlarsin gemiden.. zorluk çıkarma bize...
    Madem bu kadar ısrar ediyorsun, seni mi kıracağım, kocaer itin olsun

8.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    İşte budur. Bir mittal varken ereğli niye rakip olsun de mi
    Biz baskayiz dostum.. gelecekte (jes santralimiz olduğunda ) mitalin kar marjı bizim kadar olmayacak..hikaye bizde...büyüme bizde...ilerde gemicilik...liman işleri...tarım...gıda sektorlerine girme potsnsiyeli bizde...

Böyle bir hikaye herkese nasip olmaz...piyasamiz bu tür hikayeleri seviyor...fiyatlamanin ucu açık olabiliyor...

Ben severim bu tür şeyleri..zaten 8 aydır bu günler için tuttum hisseyi...

Sayfa 270/401 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •