Sayfa 270/690 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Vergi dairesine sundukları karın 3 katı gelirse kimse şaşırmasın ha birşeyleri gizlerlerse zararda yazabilir kansızlar

2.  Alıntı Originally Posted by ats Yazıyı Oku
    Bilacoyla gelir tablosu ap ayrı şeyler gelir tablosu sade 600/700 lu hesaplardan meydana gelir.yani şirketin aktif varlıkları bilançoda yer alır kasasındaki nakitten Çek senefine stoğunda alacağına borcuna kadarki hesapların tümünü kapsar demirbaşıdır sermayedir kredisi borcu hepsi yer alır dolayısıyla şirketin gerçek durumu bilançoda. Anlaşılır o yüzden sundukları tablo bir nevi anlamsızdır.
    Tamam onu anladık. Ama hasılat nasıl artıyor. Bunu anlamadım. Birinde ciro 100 ken diğerinde nasıl ikiyuz oluyor onu anla.adim

3. sayın ats karı 10 katı gelse ne olur kağıdın fiatını çok güçlü bir grup belirliyor klgyo mafyasıda denilebilir. dışardan kimsede giremiyor emeklilik fonları bile giremiyor.kağıda talep yok A1 kendi çalıyor kendi oynuyor.bence bir aralık oluşturup bu 0,9-0,95 aralığı olabilir al sat yapacaklar.

4.  Alıntı Originally Posted by avantacı hacı Yazıyı Oku
    sayın ats karı 10 katı gelse ne olur kağıdın fiatını çok güçlü bir grup belirliyor klgyo mafyasıda denilebilir. dışardan kimsede giremiyor emeklilik fonları bile giremiyor.kağıda talep yok A1 kendi çalıyor kendi oynuyor.bence bir aralık oluşturup bu 0,9-0,95 aralığı olabilir al sat yapacaklar.
    onu görüyoruz zaten istedikleri gibi at koşturuyorlar.lakin girmek isteyen girebilir nasıl engel olacaklar onu anlamadım sonuçta emir yazar alır

Alıntı Originally Posted by avantacı hacı Yazıyı Oku
    sayın ats karı 10 katı gelse ne olur kağıdın fiatını çok güçlü bir grup belirliyor klgyo mafyasıda denilebilir. dışardan kimsede giremiyor emeklilik fonları bile giremiyor.kağıda talep yok A1 kendi çalıyor kendi oynuyor.bence bir aralık oluşturup bu 0,9-0,95 aralığı olabilir al sat yapacaklar.
    Ne kadar güçlü olurlarsa olsun daha güçlü bir grup var.Maalesef bu bedelli ile 1.11 üstü maliyetli bedelliler var ,eskileri zaten saymıyorum,daha üç gün önce en az 1.11 maliyetle edinilmiş milyonlarca lot var .Bu grup 0.90 0.95 arasında el kol mu keser yoksa buralardan battık batacağımız kadar hafif hafif toplamaya devam mı der))))))))

hani temel analiz ustalık alanın idi ?
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Tamam onu anladık. Ama hasılat nasıl artıyor. Bunu anlamadım. Birinde ciro 100 ken diğerinde nasıl ikiyuz oluyor onu anla.adim

7.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Bilançoda satış kalemi yok o yüzden ciro dediğiniz yani 600/612 hesaplar bilançoda yer almaz

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    hani temel analiz ustalık alanın idi ?
    Allah seni napsin...😄😄😄
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 270/690 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •