Sayfa 271/613 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 4903 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. F/K ve DD degeri çok cazip olmasına rağmen fiyatı grafikte üstte bir KY olarak girme cesareyim yok. İyi bir şey olsa bu fiyatlarda Halk bankası bırakmaz toplardı. Biz Halk banktan daha mı akıllıyız ya da daha mı öngörüşlerimiz iyide hemen fk ve dd degerine bakip alacaz. Halk bank bu fiyata almiyorsa ben niye gireyim. Şu an için kendi açımdan alımı riskli görüyorum. KY ye satip sonra dusurup elinden alacaklar senaryosu aklima geliyor.

SM-N950U1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by koren Yazıyı Oku
    F/K ve DD degeri çok cazip olmasına rağmen fiyatı grafikte üstte bir KY olarak girme cesareyim yok. İyi bir şey olsa bu fiyatlarda Halk bankası bırakmaz toplardı. Biz Halk banktan daha mı akıllıyız ya da daha mı öngörüşlerimiz iyide hemen fk ve dd degerine bakip alacaz. Halk bank bu fiyata almiyorsa ben niye gireyim. Şu an için kendi açımdan alımı riskli görüyorum. KY ye satip sonra dusurup elinden alacaklar senaryosu aklima geliyor.

süper yorum.

Alıntı Originally Posted by koren Yazıyı Oku
    F/K ve DD degeri çok cazip olmasına rağmen fiyatı grafikte üstte bir KY olarak girme cesareyim yok. İyi bir şey olsa bu fiyatlarda Halk bankası bırakmaz toplardı. Biz Halk banktan daha mı akıllıyız ya da daha mı öngörüşlerimiz iyide hemen fk ve dd degerine bakip alacaz. Halk bank bu fiyata almiyorsa ben niye gireyim. Şu an için kendi açımdan alımı riskli görüyorum. KY ye satip sonra dusurup elinden alacaklar senaryosu aklima geliyor.

Sen alma kardeşim biz 4 yıldır almaya devam ediyoruz.

4. Alıyoruz tutuyoruz, kar yok lot artıyor.
    Bakalım finans merkezinden ilk halkbank kirasını aldığımızda fiyat kaç olacak

5. Seçime kadar borsaya verecekler gibi, bir de seçimden ne çıkacak, nereye evrilecek ortam. ABD de sopayı gösterip duruyor zaten. Rasyonel olmayan ekonomi politikaları buraya getirdi işi zaten. Güven yok piyasada. Borsa geleceği fiatlıyor bu günü değil. Yani bu karı sürdürülebilir görmüyor piyasalar. Zarara dönebilir diye fiatlıyorlar ki; öyle düşünmeseler silip süpürürlerdi yabancılar. GYO ların kar üretme döngü betası çok zayıf zaten. Bugün ucuz gözüken yarın pahalı olabiliyor. Çimentolar F/K lar 5 e indi. Okadar ihracaya da dönseler, piyasa almıyor. IMF ye varacak gibi işler...
    Son düzenleme : Ayan; 05-03-2019 saat: 23:00.

6. 2019'un Türk bankacılık sektörünün kredi kompozisyonunda değişim yılı olacağını bildiren Fuat Erbil'e göre bankaların kredi portföyleri 10 yıl önceye dönmeye başlayacak. Erbil, "Türk bankaları son 10 yılda büyük alt yapı projelerine önemli finansman sağladı, reel sektörün yabancı para borcunun yaklaşık 100 milyar dolarlık kısmı bankalardan sağlanan proje finansman kredileri. Bundan sonra bu kadar büyük proje finansmanları gelmeyecek. Yabancı para proje finansmanı tarafında daralma süreci başladı ve devam edecek. Kredi portföyünde ayrıca mortgage kredileri de 2019 özelinde bir miktar azalacak. Bu iki bloktaki düşüş toplam kredi hacmini aşağıya çekecektir. Bundan sonra kredi büyümesi TL ticari krediler, kredi kartları ve tüketici kredilerinde olacak" dedi. Bu trendin Türk bankalarının dış borçlanmalarını da etkileyeceğini kaydeden Fuat Erbil, "Önümüzdeki 2-3 yıllık dönemde dış borçlarımızı re-finanse ederken toplam tutarı yapmaktansa şartlarına, vade yapısına ve fiyatına daha çok bakacağız" yorumunu yaptı.

Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    2019'un Türk bankacılık sektörünün kredi kompozisyonunda değişim yılı olacağını bildiren Fuat Erbil'e göre bankaların kredi portföyleri 10 yıl önceye dönmeye başlayacak. Erbil, "Türk bankaları son 10 yılda büyük alt yapı projelerine önemli finansman sağladı, reel sektörün yabancı para borcunun yaklaşık 100 milyar dolarlık kısmı bankalardan sağlanan proje finansman kredileri. Bundan sonra bu kadar büyük proje finansmanları gelmeyecek. Yabancı para proje finansmanı tarafında daralma süreci başladı ve devam edecek. Kredi portföyünde ayrıca mortgage kredileri de 2019 özelinde bir miktar azalacak. Bu iki bloktaki düşüş toplam kredi hacmini aşağıya çekecektir. Bundan sonra kredi büyümesi TL ticari krediler, kredi kartları ve tüketici kredilerinde olacak" dedi. Bu trendin Türk bankalarının dış borçlanmalarını da etkileyeceğini kaydeden Fuat Erbil, "Önümüzdeki 2-3 yıllık dönemde dış borçlarımızı re-finanse ederken toplam tutarı yapmaktansa şartlarına, vade yapısına ve fiyatına daha çok bakacağız" yorumunu yaptı.
    eeee sonuç ne ?

8. Kağıdı yeni aldım. Temettü ve bedelsiz hakkında bilgisi olan var mı ? teşekkür
    Son düzenleme : Ayan; 06-03-2019 saat: 14:03.

Sayfa 271/613 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •