Sayfa 272/456 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon
Arama sonucu : 3644 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. BU tahtada her şey mümkün. Az önce 1.48 di 1.40 a alış yazayım belki verir dedim. Bırakın 40 ı 37 e gelmiş. Daha dip olmamış bu kağıt. Eğer maliyet düşürme yapacak arkadaşlar var ise öneri niteliğinde biraz daha bekleyip iyi yerden alabilir. Şahsi kanaatimdir.

2. İnşallah bugün malı bitirmeden brüt takas gelirde daha fazla kişinin canını yakmaz.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Ky da o kadar çok mal var ki bir de ky satışa geçerse o zaman yandı gülüm keten helva. Ytd
    Ky şuan beklenti içinde satmaz,ihtiyacı olan satmaya başladığı zaman dahada düşebilir operasyon bittimi kâğıtta bitebilir kessinlikle şahsi yorumdur dikkate almayın

4. Yine yaptı zalımlığını hapse girdiğinde yaptıklarını bol bol düşünür artık. Bu kadar ah alıp da kazanılan paradan Hayır gelmez bunu orda öğrenecek merak etmesin.

5. adam hepsini çakmaya hazır da alıcı yok, düşüremiyor hızlı hızlı

Sent from my iPad using hisse.net

6. Adamlar sistemli satıyor,2,50 de veriyor hemen 2,40 a çekiyor orada veriyor 10 kademe çekiyor böyle böyle 1,50 ye kadar sistemli satış,alanlar 3-5 kademe kazanayım derken hisse 5 kademe düşünce satmak istemiyor sonra dahada düşüyor böyle böyle birçok ky hisseye girmiş oluyor,şimdi 1,40-1,50 arası verdiğini almak istemediği için yukarı yapmıyor çünkü birkaç kademe kârı gören hisseden kaçacak onlarda biliyor,ky satarsa toplayıp yenide yukarı yapabilir
    Gerçek olan şu ki bundan sonra bu hissede kazanmak deveye hendek atlatmak gibi bişey
    Tabi istediği hisseyi satamadıysa mecbur yukarı yapar,istediği hisseyi sattıysa kalanını bulduğu yerden okutur
    Kesinlikle şahsi yorumdur dikkate almayın elimde tek lot yok iş olsun diye yazdım

7.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Teşekkürler kardeş. Valla sayende inceledim ve gözüm açıldı.o gün ben takip listeme almıştım adamlar 1,78 den 2, 04 e getirip pat 1,70 e indirince çok fazla ky nın aldığını anlamıştım ama bu kadarını tahmin etmemiştim. Vay be Avrasya ve metro ticari yatırım tam 7 milyon lotu o gün yedirmişler desenize sittin sene 1, 70 i geçmez artık yani bir dahaki operasyona kadar. Şimdi ellerindendeki malı da satsalar tahminen 1,20 yi buluruz o zaman. En iyisi alım için beklemek. Yukarıdan alanlara bol sabırlar. Mart nisanda eminim onlarda bu hisseden kar fırsatı yakalayacaklardır. Ytd
    Biraz geç uyandım ama 1, 49 dan aldığım malı sabah 1, 48 den vererek galipin zulmünden kurtuldum. Şimdi 1, 20 yi bekleyeceğim ordan 1, 45-50 ye bir tepkisi olur herhalde. Kalan arkadaşlar hep diyorum Nisan a kadar zararlarını kurtaracaklardır. Galip ikinci bir şansı geçte olsa verecektir. Tabi bu arada endeks de gumlemez inşallah. Herkese bol sabırlı günler. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Adamlar sistemli satıyor,2,50 de veriyor hemen 2,40 a çekiyor orada veriyor 10 kademe çekiyor böyle böyle 1,50 ye kadar sistemli satış,alanlar 3-5 kademe kazanayım derken hisse 5 kademe düşünce satmak istemiyor sonra dahada düşüyor böyle böyle birçok ky hisseye girmiş oluyor,şimdi 1,40-1,50 arası verdiğini almak istemediği için yukarı yapmıyor çünkü birkaç kademe kârı gören hisseden kaçacak onlarda biliyor,ky satarsa toplayıp yenide yukarı yapabilir
    Gerçek olan şu ki bundan sonra bu hissede kazanmak deveye hendek atlatmak gibi bişey
    Tabi istediği hisseyi satamadıysa mecbur yukarı yapar,istediği hisseyi sattıysa kalanını bulduğu yerden okutur
    Kesinlikle şahsi yorumdur dikkate almayın elimde tek lot yok iş olsun diye yazdım
    Gzl yorum olmuş. Aynen dediğiniz gibi ençok malı 1, 70 ten verdiler. Sonra 1, 61 de saatlerce bekleterek sonra 1, 50 de aynı taktikle yedirdiler. Şimdi de 1, 40 tan devam ediyorlar. Yarın de 1, 30 dan sonraki gün 1, 20 den. İşte bence orası alım için uygun olur. Haftaya çarşamba brüt takas tehlikesi kalkarsa 1, 50 ye kadar tepki yükselişi olabilir. Sonrası derseniz yine yavaş yavaş düşer. Ne zaman galip gelirse tekrar 3 lere kadar gidebilir. Ytd

Sayfa 272/456 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •