Onemli Gunler Banner
Sayfa 273/426 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 3404 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by Husmen Dayı Yazıyı Oku
    temmuz 14 tarihine kadar teklif verme süresinin uzatıldığını şirket açıklamıştı. 2020 yazında ihale kaz***** belli olarak üretim aşamasına geçilecek diye ben anlıyorum. Yani daha önce sonuçlanma ihtimalinin olmayacağını sanıyorum. Birden fazla firmaya verme durumu çok dillendiriliyor. Bu nedenle KARSAN'ın şansı fazla. iki ay daha fiyatlara bakmadan beklenebilirse kazandırma potansiyeli olur. YTD.
    Morgan olson güzel bir adım oldu bu işte. Onun sayesinde güzel bir pay alacağımızı düşünüyorum pastadan. Yoksa tamamen rüya gördüklerini düşünürdüm taksi ihalesi gibi. İnan Kıraçin 2011 de muhalefet partisinin tek parti çıkacağına bahse girerim iddiası gibi. Hayal dünyasında yaşamaya devam ediyorlar derdim. Jan Nahum un sürekli çıkıp taksi ihalesi olmasa bile bu v1 i üretip tüm dünyaya satacağız demesi gibi.

2. Asagiya verirlerse mal
    Kaptiracaklari belli.
    Onceki ertelemede salgin mevzusu vardi. Sasa bile 9 dan 4.8 e dustu panik satislariyla.
    Simdi 1.60 lara 1.50 lere indirsler ben dahil herkes mallanir.
    Sinra 150/160 dan verdikleri mali 1 ay sonra 1.80 /1.90 den geri almak zorunda kalirlar.
    O da satan olursa. 1.50/1.60 maliyetli adam ihale surecine rahat girer cunku.

3. https://www.trucks.com/2020/01/13/po...ew-mail-truck/

arkadaşlar paylaştığım sitenin haberi 13 ocak 2020 tarihinde yayınlanmış...yani daha o tarihten beri ihalenin imzalanması için yaz ayları işaret edilmiş...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Bir haftadir oldugu gibi bugun de merrill aldigi yuklu lotu bir kademe asagisina verdi. Bugun 2 milyon alip 2 milyon 100 bin satti. Bugun de yuklu aldigi mali verdi. Amacin ne ? Lideriniz kim?

5.  Alıntı Originally Posted by distortion Yazıyı Oku
    Bir haftadir oldugu gibi bugun de merrill aldigi yuklu lotu bir kademe asagisina verdi. Bugun 2 milyon alip 2 milyon 100 bin satti. Bugun de yuklu aldigi mali verdi. Amacin ne ? Lideriniz kim?
    Gün içerisinde alış kademelerinde ne kadar emir bekliyor dikkat ettiniz mi hiç? Yarın bakabilir misiniz acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by taner009 Yazıyı Oku
    Gün içerisinde alış kademelerinde ne kadar emir bekliyor dikkat ettiniz mi hiç? Yarın bakabilir misiniz acaba?
    Merril alış ve satış işlemini fiyatı bir-iki kademe arttıracak ve düşürecek anlarda yapıyor.
    Sıradan soontane alış satış işlemleri değil. Yuku alıyor. Duruyor duruyor yüklü veriyor

7. Yine dikti gözünü 1.50 altına

8.  Alıntı Originally Posted by taner009 Yazıyı Oku
    Yine dikti gözünü 1.50 altına
    163/164 önemli.

Sayfa 273/426 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz