Sayfa 273/339 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. İnşallah çıkar en çok ben isterim çıkmasını çünkü zarardayım takip listemdeki fonet dişinda herhangi bir hisseye yatirsaydim paramı hem zarar olmaz üstüne birde kar olurdu...

Ben bu hissede ki dolaplara her zaman saydiracagim olurda maliyetime gelirse çıkar bir daha da bulaşmam...

koç hisseleri bu şirketi kıyaslamak biraz büyük haksızlık...

2. Tavsiyem hisseyi benim maliyetime getirsinler sonra ben hisseden çıkayım ondan sonra kimi dolandırıyorlarsa dolandırsinalr rahatça... Aksi durumda ben her zaman buradayım

3. Takoz sonında geri 15 ee gelip geçmeyeckse yemişim öyle takozu sadece alsatçılar Kazan mış olur 15. Ve üzerinde alanlar maliyet düşürmemişse yerinde saymış olur kesin öyle olacak Allah velalarını versin ytd

4. Orta vadede Hedefim 15 olsaydı bu kadar zaman kaybetmezdim bunda.
    Dibi bulmak zor olduğun için kendi adıma strateji belirlemeye çalışıyorum.

Elektrik doğalgaz benzin hammadde maliyetleri bu kadar artmışken....

Lojistiği yok
    Hammadde yok
    Yaktığı elektrik doğalgaz sıradan

Personel disinda varmi dise dokunur gider.

O grafiklerin bir kısmı usd bir kısmı tl .

Banvit ve fonet usd
    Banvit gibi usd tepe noktsina gelse bile hepimize yeter.

Ttrak Tl . Onun devamini cizmedim.

Amma....
    Bu savas durumu var iste.

Insallah tez gunde biter.

Bitmezse isimiz zor.

Kisaca bir sureyi gozden cikarmak lazim.

Gerisi nasip insallah

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Önemli olan hisse diplere inerken ve dip çalışması ( Fonet için diplerde ve dip çalışmasında demek istemedim) yaparken moral motivasyonu kaybetmemek. Psikolojiyi bozmamak. Geçmiş haberleri hep akılda tutmak. Zirvede herkezin morali iyidir.
    Yoksa bu it çakal sürüsüne yem oluruz.

Hakkımızda hayırlısı

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

6. Yükselmemek için mücadele veriyorsa düşüş bizi bekler...

Ytd.

7. Hisse nin endekle hiç bir ilgisi yok ihaleleri desen hiç iplemedi iplemiyor zaten fiyatın içinde 15 16 göre bir tık ucz duruyor hisse pahalı en başından beri bunu savunuyorum geçen yıl ve bu yılki olacak bütün gelişşmeler şu an ki fiyat ların içinde ama yok şirket dışarıda ve içeride yeni bir iş patent yazılım geliştirirse oda piyasada tutarsa o vakit buralar hayal olur 20 üzeri hatta çok üstü olabilir ama gelişmelere bakınca böyle bir ışık yok şirket HBYS de çakıl iı kalmış ihale olacaktı fonet teklif verecektir bu gelecek bilançoya yansıyacakta kar artacakta öz kaynak artacakta ha babam ha kısaca teknik meknik hikaye şu an temel olmadıkça piyasa fonetin neyini satın alacak hacimden de belli zaten out birhisse bu yıldan umudu kestim en falz bu şartlarda endekste bozmazsa en çok 20 yi zorlar buda 3. Çeyreğe sarkar o zamana kadar maliyet düşüren için beklemesi zor olsada fırsat gibi duruyor para eridi geçen 1 yıldır fonette kaçan fırsatlarda cabası yeni alacaklar sabır yoksa sakın bulaşmayın ytd

8. TL Haftalık düşen trend güncel görünümü..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Sayfa 273/339 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •