Sayfa 273/442 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 3532 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. İçerden bilgi sızdırılan şirketlerin başında gelir Arena.. Yıllardırda böyle gitmiştir.Ne zaman iyi bir haber gelecek olsa, haber gelmeden ilgili kişilere haberler erkenden sızdırılır ve bir bakmışsınız ortada fol yok yumurta yok kağıt bir anda hareketlenmiş..Kağıdın 13 lerden bir anda 18 lere gelmesi sonrası CEO nun çıkıp TV de söyleyişi yapmasını bu açıdan manidar buluyorum..Arena iyi olabir hisses gidebilir düşebilir ancak bunun kaymağını bizden önce yiyecek çok içerden bilgi alan çok uyanık var..

2. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. Herkese selamlar. Bugün izlediğim bir videonun linkini paylaşmak istiyorum.

Sayin CEO Serkan Çelik, videonun son 5 dakikasi icerisinde, yurt dışında arayış içerisinde olduklarini belirttikten sonra hedeflerinin birkac yil içerisinde 2 milyar dolarlik bir toplam satış hacmi olduğunu belirtiyor. Bu kisa zamanda %100 luk bir buyumeye isaret edebilir. Dikkate alinmasi gerektiğini düşünüyorum.

https://youtu.be/0jtbkCzjOdM

5. hahaha ya bu tahtadaki yav saklar nasil bi pislik nesli ya

17 47 is yatirimdan is yatirima tam 750.950 TL lik cep to cep show yapti...

cus diyorum ya!!

SPK MAL KADROLARI BUNLARI IZLEYEMEYECEK KADAR KORLER MI AHLAKSIZLAR MI?:) gun icindeki en buyuk islem bu...ADAMLAR ARTIK KAN S.CIYOR APANDIST PATLATTILAR HALA MI ALAMADILAR ISTEDIKLERI MALI

6. Yine top çevirmeye başladı, 17-18 gider gelir artık.

7. Pazartesi başlar hareketine. Sonlara geldik artık

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. şirket bu dönemde borç faizine çalışmış..

Sayfa 273/442 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •