Onemli Gunler Banner
Sayfa 274/925 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Ortak katar ismi geçsin varsın ortak bile iş yapmasın ama bu yumaklı tehlikeli adam onu bike kullanıp mal kitmeye kalkar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    En son TV te çıktığında çok mahcuptu bir daha zarar yazmayacağız gübretaş müdürü olarak söz verdi
    Vasıfsız müdür ortak taklacı takımından bişey çıkmaz zarar edebilir bir şirket o sorun değil bu zamana kdarki paraların hesabını versin razideki 345 milyon nerde bu yönetim giderleri nereye gidiyor açsınlar açıklasınlar bizim beklentimiz bu yoksa şirket karda eder zararda

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Devlette kadrolaşma hep oldu ama ben yaşımın yettiği kadarı ile hiçbir dönemde devletin bu kadar partileştirildiği bir zaman hatırlamıyorum. Devlet ve hükümet ayrımı vardı eskiden. Şimdi devlet de parti oldu. Devlet kurumlarındaki kadrolaşma hükümet partisi üyesi olma ve koşulsuz biat etmekten geçiyor. Nitelik, liyakat vs. hepsi boş artık. İşte bir devlet ve kurum böyle çökertilir. Kendi siyasi ikballeri için yapamayacakları şey yok bunların. Bu vatana yazık oluyor. Vatandaş göz göre göre yanlışları dahi savunur hale gelmiş. Örneğin Gübretaş yeni yönetim kurulu başkanı Fahrettin Poyrazın geçmişi nedir? Tarım ve gübre sektörünü ne kadar bilir? Geçmişte şirket idaresinde ne kadar tecrübesi var? Artık bunlara bakılmıyor. Bakılan tek şey bizden mi, biat ediyor mu? Ülkemizi çok aydınlık günler beklemiyor bence. Bu gidişat beni çok endişelendiriyor. Hiçbir savcı artık bu iktidara karşı bir soruşturma yapamıyor çünkü korkuyorlar başımıza birşey gelir diye. Danıştay Yargıtay anayasa mahkemesi başkanları reisin önünde ceket ilikliyor. Bunlar hakim yargıç yani. Hakim yargıcın cübbesinde dahi düğme yoktur ki bunun anlamı hakim kimse karşısında ceket iliklemez. Devlet çöküyor gübretaş batmış çok mu arkadaşlar ortaklar!!! 2010 referandumunda yargının tamamen fetöcülerin kontrolüne geçmesine göz yumdular. 17/25 Aralık sonrası eyvah dediler ama olan olmuştu. Şimdi de bütün devlet kadrolarını niteliksiz liyakatsız biatçı insanlarla dolduruyorlar. Dertleri ülke vatan millet devlet değil sadece kendi gelecekleri. Allah bu ülkede namuslu, şerefli insanların yar ve yardımcısı olsun. Umarım bunlar yaptıkları bu vahim hatanın farkına varırlar da devleti liyakat esasına göre yönetmeyi akıl ederler. Ama hiç umudum yok. Şu mübarek cuma günü inşallah dualarımız kabul olur da herkes aklını başına toplar bu ülkede. Bu fani dünyada belki para kaybederiz önemli değil ama bu dünyayı baki sanıp hem bu şirketi hem de bu devleti ve ülkeyi millet çıkarları için değil kendi çıkarları için yönetenleri de Allah’a havale ediyorum.

4. Demekki neymiş dolar almamız lazımmış devlet hissesi diye aldık halimize bak

5.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Demekki neymiş dolar almamız lazımmış devlet hissesi diye aldık halimize bak

yaptığım tek doğru şey yakın dönemde bes leri dolar ve altın yapmak oldu....bu ülkede her zaman köşede altın dolar olmalı olmazsa olmaz bir durum bu ....

6. petrol fiyatlarının 70 dolara dayandığı dönem petro kimya hissesi yerlerde geziyor...bu fiyatlamaların neye göre olduğunu anlamak güç...

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    petrol fiyatlarının 70 dolara dayandığı dönem petro kimya hissesi yerlerde geziyor...bu fiyatlamaların neye göre olduğunu anlamak güç...
    Fiyat yokki fiyatlama olsun ortak bizim tezek 2020 den önce kalkmaz hammadde fiyatları 2019 dan itibaren yükselecektir 2020 zirve yapar sabretmek gerek sadece

8.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Fiyat yokki fiyatlama olsun ortak bizim tezek 2020 den önce kalkmaz hammadde fiyatları 2019 dan itibaren yükselecektir 2020 zirve yapar sabretmek gerek sadece

fırsat buldukça toplayacağım...

Sayfa 274/925 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •