Sayfa 274/486 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. 93 vermiş bana biraz..86-90 beklerim.ufak ufak..versin bakalım..ne kadar verecek..
    aşağıya alıcı gelince yemedi daha aşağısı..
    YTD

2. Haklısın. Bu tür operasyonları Usas, Alyag, Yyapi gibi şirketlerde çok gördük ama Uşak Seramik beni çok şaşırttı doğrusu. Demek bu da o sınıfta bir işletmeymiş...

Alıntı Originally Posted by KARAHAN Yazıyı Oku
    Bu son yazımdır bu hissede...kimsenin mal aldığı yok.patrondan aldıkları haber doğrultusunda malı bedelliden önce yukarıdan sattılar açığa. şimdi kapanıyorlar ne ala dünya...olumlu iki anlaşma haberi geldiği gun anlamıştım olacakları...zaten ilk bomba yeniden degerleme ile şirket 66 milyon degerleme artışı ile başlamıştı...neyse anlayan anladı...gaza gelmemek lazım...geçiyordum uğradım...allah sabır versin...
    y.t.d.

3. Ostım hissesinde 1.00 tl fiyattan bedelli yapıldı ve tam o zamanda bedellide satılamayan mallar birinci piyasada satılmaya başlandı.Hisse birim fiyatı 0.77 seviyelerine kadar geri çekildi.Burdaki aynı tepkiler fazlasıyla ordada gösterildi.Neden böyle birşye yapılma ihtiyacı duyuldu diye kendi kendimizi sorguladığımızda , bedellide 1 tl maliyetlenmenin düşürülmesi ve buna bağlı olarakta daha aşağıdan mal toplanması gerekiyordu.Benim tahminim burdada aynı şey yapılarak daha aşağıdan daha fazla mallanma aynı zamanda maliyet düşürmeye gidilmek isteniyor olabilir.Ostimde operasyon sonrası malum , hisse yukarılara taşındı.Aynı seneryo burdada olurmu bilemem ancak şuana kadarki gidişat bu yönde.Ben 0.82-84 seviyelerini bekleyeceğim.Biraz önceki haber bile 1 tl den alınan malları 0.96 seviyelerinden verip daha ucuzdan ve aşağıdan mal toplama amaçlı gibi görünüyor.Doğrusunu Allah bilirbenimki sadece bir varsayım.

4. naçizane 1.02 ye kadar alım bekliyorum totoşdan 2. seans..
    asla yatırım tavsiyesi değil aman ha..

5.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Usak son KAP haberinde bedelli katılımcılarına "teşekkür ediyor"...
    evet O çocuğu şirket sahibi bu şirkete güvenip te sermaye artırımına katılan tüm kç yatırımcılara teşekkür etti.Bunlar para için analarını avratlarını bile satarlar.

6. yönetim kurulu başkanı yozgatlı Hüseyin Tanış, bu adama güvenilirmi???? Yüzde 50 yi toplayan şirketin başına geçer, imtiyaz yok diye biliyorum.

1974’te Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde doğmuşum. Ailemin İstanbul’a taşınmasının ardından ilk ve orta eğitimimi burada tamamladım. Küçükköy İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 2001 yılında mezun oldum ve ardından 2013 yılında özel bir üniversitede yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Aile şirketimiz olan Tanışlar Grup’ta 1994 yılından itibaren çeşitli kademelerde yönetici olarak ilk iş deneyimlerimi yaşadım. Ardından Tanışlar Grup olarak 2004 yılında Uşak Seramik’in hisselerini bünyemize katınca yönetim kurulumuzun kararıyla yönetim kurulu başkan yardımcılığı ve genel müdürlüğü görevini üstlendim. Yaklaşık 14 yıldır, bu görevi yürütmekteyim.
    Firmanızla ilgili bilgilere geçmeden SERKAP (Seramik Kaplama Malzemeleri Üretici Derneği)’ın çalışmaları hakkında bilgi verebilir misiniz?
    Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldığım SERKAP, bilindiği üzere Türk Seramik Kaplama Malzemeleri alt-sektöründeki üretici kuruluşları bir araya getirmeyi, üreticiler ve çalışanlarına mesleki, sosyal ve ekonomik yönlerden rehberlik etmeyi, küresel rekabetin getirdiği koşullarda üyelerinin rekabetçi şekilde yapılanmasını sağlamayı amaç edinmektedir.
    SERKAP yönetimi olarak bizler, sektörde işbirliği imkanlarının geliştirilmesini, yeni bir sinerji oluşturulmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu çerçevede yabancı seramik firmalarıyla işbirliğinin yollarını aramakta ve üyelerimizin dünya seramik seramik federasyonlarıyla entegrasyonu, kurumsallaşma çabalarının başarıya ulaşması ve sektörün daha rekabetçi bir yapıya kavuşması için çaba gösteriyoruz.
    Uşak Seramik’in tarihçesini kısaca anlatır mısınız?
    Uşak Seramik çok ortaklı bir şirket olarak gurbetçi işçilerimiz tarafından 1972 yılında temelleri atılmış ve 1974 yılında deneme üretimlerine başlanmıştır. 1975 yılında ayda 28.000 m2 üretim yapan Uşak Seramik, 1991 yılında ise duvar karoları üretmeye başlamıştır. 2002 yılına gelindiğinde yıllık 3 milyon 200 bin metre kare üretime ulaşan Uşak seramik, 210 çalışanıyla faaliyetlerini sürdürürmüştür. 2004 yılında hisselerinin büyük bir bölümü Tanışlar Grup tarafından satın alınmıştır.
    Tanışlar Grup bünyesinde 2004 yılında Uşak Seramik ile başlayan serüvenimizin ardından yaptığımız teknolojik yatırımlarla markamızı önemli bir yere taşıdık. Bugün Uşak Seramik 7 milyon metre karesi granit, 18 milyon metre karesi seramik olmak üzere toplam 25 milyon m2 seramiküretimi ve 1.000’e yakın çalışanıyla ülkemizin ikinci 500 şirketi arasında 42. sırada yer almaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=HCPlA9nI6N8

7. Adamlar 2 saatde tozu dumana kattılar.

SM-G531F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. USAK - Uşak Seramik

Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    Ostım hissesinde 1.00 tl fiyattan bedelli yapıldı ve tam o zamanda bedellide satılamayan mallar birinci piyasada satılmaya başlandı.Hisse birim fiyatı 0.77 seviyelerine kadar geri çekildi.Burdaki aynı tepkiler fazlasıyla ordada gösterildi.Neden böyle birşye yapılma ihtiyacı duyuldu diye kendi kendimizi sorguladığımızda , bedellide 1 tl maliyetlenmenin düşürülmesi ve buna bağlı olarakta daha aşağıdan mal toplanması gerekiyordu.Benim tahminim burdada aynı şey yapılarak daha aşağıdan daha fazla mallanma aynı zamanda maliyet düşürmeye gidilmek isteniyor olabilir.Ostimde operasyon sonrası malum , hisse yukarılara taşındı.Aynı seneryo burdada olurmu bilemem ancak şuana kadarki gidişat bu yönde.Ben 0.82-84 seviyelerini bekleyeceğim.Biraz önceki haber bile 1 tl den alınan malları 0.96 seviyelerinden verip daha ucuzdan ve aşağıdan mal toplama amaçlı gibi görünüyor.Doğrusunu Allah bilirbenimki sadece bir varsayım.
    Dostum şunu tam anlatamadım şirket sahibi kasaya (cebe) para girmesi için bulduğu her fiyattan hisseyi ky ye sattı böylece bedava maliyetle para geldi
    Bakarsan sıfır maliyetli hisseyi satmış

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 274/486 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •