Sayfa 274/1002 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    dönemim saçı bıyığı boyalı bakanıda:

ne radyasyonu.baksana ben içiyorum o çayı deyip içmişti kameralar karşısında
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    2024 Dahil süreceğini düşünüyorum.

Çünkü biz mücadele etmiyoruz.Ediyormuş gibi yapıyoruz.

Bilançolarda kur karı yazanlar çoğunlukta olacaktır.

Kur da çıkmaya enflasyonda artmaya devam edecektir.

Hisselerimiz ucuz ve ucuz olmaya devam edecektir.

Bazı kağıtlar batık,tabela,masa sandelye şirketleri bunlardan uzak durulmalı.Örnek tuzukuru

Aylıkda diplerde olanlardan 2 tane Tekfen ve İşfin.YTD.Bankalarda özellere bakılmalı.

Gelecektede önleri açık olacaklar.

Koç şirketleri,egeen,ege gübre,bryat,algyo,indeks vb olan şirketler var.Bunlar haliyle çok çıkanları ayıda geri gelecektir.

Sonra bir yerde gene toparlar.

Enflasyon oldukca hisselerin ardından itekler.YTD.
    2003-2008 yılları arasında borsanın dolar cinsi yaptığı primin altında yatan nedenler tekrar oluşursa 2013 den beri düşen ve umutsuz bir bekleyişe dönüşen bu trend de tekrar o dönemki gibi olur. Onun dışında genele yayılan bir trend beklemiyorum. Hisse bazlı hareketler olur. İçlerinde 10 larca şirket olan holding 3-4 fk ile fiyatlanmaya devam eder.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

dövizi gebertiyorlar.. mb da para olamdığına göre kamu bankalrıda daha önceleri sattıklarına göre tek ihtimal..

yeterine kar edenlerin satışları kalıyor..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    dövizi gebertiyorlar.. mb da para olamdığına göre kamu bankalrıda daha önceleri sattıklarına göre tek ihtimal..

yeterine kar edenlerin satışları kalıyor..
    ses etme sakın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    2003-2008 yılları arasında borsanın dolar cinsi yaptığı primin altında yatan nedenler tekrar oluşursa 2013 den beri düşen ve umutsuz bir bekleyişe dönüşen bu trend de tekrar o dönemki gibi olur. Onun dışında genele yayılan bir trend beklemiyorum. Hisse bazlı hareketler olur. İçlerinde 10 larca şirket olan holding 3-4 fk ile fiyatlanmaya devam eder.
    Koalisyon

Ne dendiyse tersi oldu.

Neden?

Nedeni belli

Ahlak yoksunlu?Adalet Yoksunluğu

Ve siyasilerin nereden olursa olsun cukka peşinde koşmaları maaşlarına temah edip ÜLKE için çalışmamaları.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,886
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    dönemim saçı bıyığı boyalı bakanıda:

ne radyasyonu.baksana ben içiyorum o çayı deyip içmişti kameralar karşısında

35 Yılda kafalar milim değişmemiş. Çok istikrarlı bir ülkeyiz, vatandaşı mağdur etme konusunda.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 274/1002 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •