Sayfa 275/1049 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. yavas yavas isinip kaynayacak sudaki kurbagalar gibi bekliyoruz bakalim sonumuz ne olacak. hemp hakkında ne diyorsunuz arkadaşlar digerlerine göre fazla düştü

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    Bugün insanlarda BTC düşüşü yüzünden moral düştü...Hepsi sağlık olsun diyerek devam etmelisiniz. Hala angajman kuralları no 2 devam etmekte. BTC nin geleceği için karamsarım. Zaten bu yüzden sanal coin 3 ü bekliyorum. Sizde fazla para bağlamayın bence bu işe. Sonra yeni sisteme para kalmaz..Bu dünyanın parası olacak büyük olasılık...Atacak kurşununuz kalsın..Saygılar..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bugün insanlarda BTC düşüşü yüzünden moral düştü...Hepsi sağlık olsun diyerek devam etmelisiniz. Hala angajman kuralları no 2 devam etmekte. BTC nin geleceği için karamsarım. Zaten bu yüzden sanal coin 3 ü bekliyorum. Sizde fazla para bağlamayın bence bu işe. Sonra yeni sisteme para kalmaz..Bu dünyanın parası olacak büyük olasılık...Atacak kurşununuz kalsın..Saygılar..
    evettt..etek traşımı oldum..el ve ayak tırnaklarımı kestim..temiz iç çamaşırlarımı giydim..gusül abdestimi aldım..önüme soğuk cüzdanımı arkama sıcak cüzdanımı aldım...sağ elimin üstüne ynağımı koydum..döndüüüüümmmm kıbleye karşııııı açtıııım ellerimiiiii yalvardım allahımaa duysun diyyeeeeee beniii....bir bitcoini çok sevdim o beni hiç siklemediiii..bu canımı sen verdin benden almak istiyor.......

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,705
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    evettt..etek traşımı oldum..el ve ayak tırnaklarımı kestim..temiz iç çamaşırlarımı giydim..gusül abdestimi aldım..önüme soğuk cüzdanımı arkama sıcak cüzdanımı aldım...sağ elimin üstüne ynağımı koydum..döndüüüüümmmm kıbleye karşııııı açtıııım ellerimiiiii yalvardım allahımaa duysun diyyeeeeee beniii....bir bitcoini çok sevdim o beni hiç siklemediiii..bu canımı sen verdin benden almak istiyor.......
    Padişahım çok yaşa, padişahım sağlıklı yaşa, padişahım torunlarını okşa.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    padişahın kavuk ve kaftanını imkb sıyırdı...bitcoin ve tokenlerde içliğimi ve donumu indirdi..artık son duam şu mikmeseler bari...ahahahhahahahahah

6. seviiimmmm koş sevimmm koinciler koyuyor...

7. hayyyaaaaalellll selahhhhhhh hayyyaaaalel felahhhhhh kadukametüs selaaahah kadukametussalatt allahu ekber allahu ekber...keskin bıçak getirin mundar gitmeyek

8.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    adem abiiii seviyorum seni adem abiiiiii..)))

Sayfa 275/1049 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •