Onemli Gunler Banner
Sayfa 276/804 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 6432 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    İkili tepeden dönerse de, zirveyi geçerse de her türlü yarın buralar hareketlenir.
    Sn Asap bugünkü takas yarına bir cevap olur mu. Sizin o meşhur yerde kapattı. 922.
    Ayrıca ikili tepe oluşumu aynı rakamlar kapanisi midir ki zirvede kapadı ilk kez. Kur olarakta fiyata ne dersiniz. Çok mu sordum paylaşımlara teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sn Asap bugünkü takas yarına bir cevap olur mu. Sizin o meşhur yerde kapattı. 922.
    Ayrıca ikili tepe oluşumu aynı rakamlar kapanisi midir ki zirvede kapadı ilk kez. Kur olarakta fiyata ne dersiniz. Çok mu sordum paylaşımlara teşekkürler.
    Dostum şahsi fikrim; AK yatırım ve yabancı talebi olumlu.
    Lakin sizin de dediğiniz gibi tarihi bir kapanış yaptı ama hala hacim artışı yok.
    İkili tepe oluşumu ,yükseliş eğilimindeki bir hissenin aynı dirence ikinci kez çarpıp dönmesi özetle. Yani tanımınız doğru.
    Bu oluşum gözlendiğinde hissenin direnci geçebileceği inancı kırıldığı için, güçlü bir desteğe kadar geri çekilir çoklukla.
    Gün içinde olası senaryo için grafik göndermiştim.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...42#post2604342

Öte yandan grafikte negatif uyumsuzluk sürüyor. Fiyat yeni zirveler yaparken göstergeler eşlik edemiyor.
    Kısa vadede hacimli yükseliş yani "paranın gücü" ile görüntü değişmez ise bir düzeltme söz konusu olabilir.
    Ancak bunların hiçbiri şimdilik uzun vade görüntüyü bozmuyor.

Öte yandan uzun vadeli (Haftalık) Euro bazındaki grafik $ dan daha istikrarlı ve kanal çizmeye uygun gözüküyor.
    Ez cümle 1,05 Euro diptir denebilir. Ancak 1,3147 Euro üzerine atmadan da uzun vadeli bir yükseliş trendine girdi demek "erken öten horoz" pozisyonuna neden olabilir. $ bazlı grafikte de 1.5x civarı bir yere denk geliyor yanlış hatılamıyorsam.

Şöyle bir görüntü var haftalık Euro grafikte.

Son düzenleme : ASAP; 06-09-2018 saat: 23:49. Sebep: Grafik değişimi.

3. Üstad dün 9.07 den nakite geçtim ve 9.22 yi bekliyordum. 9.22 den kapattı ve uatın alım fırsatı var gibi.bir de brunson papazı da bırakılacak gibi

LG-K420 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Asap hc çok şık oldu paylaşımın. Düşerse senin dediğin bölgeyi bekliyecez çıkarsa yine bekliyecez. Hep bekliyoruz zaten. Eyvallah.

Alıntı Originally Posted by lazopo53 Yazıyı Oku
    Üstad dün 9.07 den nakite geçtim ve 9.22 yi bekliyordum. 9.22 den kapattı ve uatın alım fırsatı var gibi.bir de brunson papazı da bırakılacak gibi

LG-K420 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Asap hc çok şık oldu paylaşımın. Düşerse senin dediğin bölgeyi bekliyecez çıkarsa yine bekliyecez. Hep bekliyoruz zaten. Eyvallah.
    Papaz meselesinin özelde Kordsa için büyük etkisi olacağını sanmam.
    Saatlik grafiği göndermiştim gerilerde... Altta yükselen trend desteği, üstte 8.22 zirvesi. Ve iğne değiliğine sokar gibi ne zirve üstünde ne de desteğin altında... O yapı işlevini yitirdi. İki çizgi arasında marj kalmadı. Yeni bir yön çözeceğiz ve yarın artık karar günü.
    Tahta yapıcısı dışında kimse bilmiyor. Tutturan kazanır. Hakkımızda hayırlısı.

Çok ilginç...
    Tarihi zirve yapmış, haftalık RSI 70' e dayanmış... Yükselmiyor.
    İkili tepe ihtimali oluşmuş, negatif uyumsuzluk oluşmuş grafikte... Düşmüyor.
    An itibari ile tahta A1'e, Global' e kalmış, ağalar ortada yok haftalık kapanış gününde...
    Sanki "dinlensin, dinlensin!" diyen sayın @spenc yapıyor tahtayı.

Ak Yatırım müşterisini dinliyor sağolsun. Teşrif buyurdu tahtaya

Ha gayret 60 dk grafikte göstergeler toparlanıyor. Böyle devam edebilirsek negatif uyumsuzluk görüntüsünü geride bırakacak umuyorum. 9.34 üzerine atabilirsek de, daha önce diklen 9.22 direğinin ekmeğini yiyebiliriz bir üst banda atarak.

Sayfa 276/804 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •