Sayfa 277/309 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Sn ridvan vertu ile bir olup ky dikmeye utanmiyorsun demi birlesme yaparak temizliyecekdin

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    bülten yayımlandı. hala haber yok. bence artık berat albayrak hesaplarına da bu durumu yazmalıyız.
    Simdi once yapamadigini 91alamadigin mallari ,sigirlari biktirdin toplamaya basladin ama. Yusuf yildizdan mali nasil alcan yusuf kardesim simdi hissem.15tl diyor. Verir alir diyor .4.5 milyon yuzde yuzde 9 hissenin ederi 8 tl iken 1.26atlayan sazanlar cok pisman olacak.

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 4.5 milyon lot ile tahadutname tamam .
    hayelinzdeki birleşme bana istedgimi vermeden yapamazsın .
    faliyete geçersen bilmiyorum .bizde bu hisseyi faliyet var diye aldık .
    diyeceksin ki ortaklıkdan çıkma davası açarım aç 65 kişi tek tek dava açacaksın .
    benim ugraşmama gerek yok buyur sen aç .
    kısa vadede çözmek istedgin olay 3 yıla patlar ..
    benimle masaya oturmadan hiç bir işi halldemezsin .
    faliyet yapcak bişe bulamıyorsan memleketde sıgır çok .çiflik kuralım damızlık sütlük .
    artık vajinusmus oldunuz çilingir biziz .bu kapıyı biz açarız .
    Son düzenleme : yusuff_yildizbeyy; 01-05-2019 saat: 07:12. Sebep: hata

Ortada ortaklıktan çıkarma kararı verilecek bir fesih davası varken şirket niye dava açsın.burda verilecek bu karara karşı ne yapılacaktır bunun cevabını verebilecek varsa buyursun yazsın
    Bu yazı etkilemek için değil olayı tespit için yazılmış olup herkes kararını ona göre versin
    Zaten 12 milyon fonun asilacagi gibi bir durum gözüküyor fon artirilmazsa talepler kısıtlı karşılanacaktır.

5. sn cin ali merak etme bazı şeyleri biz ne olcagını biliyoruz ve soyluyoruz tek tek çıkıyor ..fon artırmasına gerek bile kalmayacak özel emirle mal alınıyor 2 milyon lot capital beklemede meksa nın takası başka yerden yani kçüklerden çıktı meksdan dagıtım yapan vertu idi .fon artırmayacak adam niye özel meirle alsın anele takas 24 den bir anda nasıl 28 oldu birde bunlara bak talep toplamada takası mhk olarak durumu kap yaptı ..

6. mevcut dava ne kadar uzarsa şirket için handikap .
    benim için hava hoş şirketin dgeri her gün artar .
    2020 de bir yapılandırma var .şu anki özkaynak otomatik 120 çıkar .
    2021 oldukdan sonra yeminle soyluyorum yüzde 8 grubdan bir lot alamaz .
    2024 bişe kalmıyor .sonuç olarak kira geitrisini bana vermek zorunda .kasada tutamaz .
    hem ben dava yenilersem altı dolu olur .ilk dava gibi olmaz .
    kotdan gitmişsin art niyetlisin 1.26 ile kendini savunamazsın.
    mhk dan tam teşelullu kayıt alırız spk dan gider kendimiz yedikleri cezanın belgesini alırız .
    emsal gyolardan metre kare hesabına dair bütün resmi belgeleri toplarız .
    kira gelirleri ve anel plazanın bilançosu .
    ihtiyadi tedbiri tekrar isteriz ama bunlara gerek yok
    kolay birleşme planı olan ben degilim onlar .
    1.26 dan mal alan demekki ihtiyacı var .
    bütün hesaplar tek tek biliniyor .
    şirket faliyet derse kendini aklar .bizler bu şirkete faliyet var diye para koyduk .benim maliyetmi hesap edeceklerine fialyete nasıl geçeriz hesabı yapsınlar .3 dolardan sattıgı hisseyi bu hale getiren kendisi .bunlar kadar yamuk bir insan dünyada örnegi yok .ibrahim ha elçin nasıl can vecek merak ediyorum .bu kadar kul hakkı ile kul hakına inanan bunu yapmaz .doalr 3.75 ken 91 kuruş dedi ama başarılı olamadılar.şimdi 1.26 veren malını kendini kaznçlı sanıyor sen malını şu an 1.26 deil 75 kuruşa veriyorsun adam gene karda .ama biz satmayız hacim bize hiç bir güç malıızı sattıramaz malımıazın degeri şu an 8 tl idi 12 oldu ...

Sn.yusufyildiz
    7 milyon virmanla olmustur

Sn.yusuf yıldız
    Şirket kira gelirini temettü olarak vermek zorunda değil bu birincisi ayrıca buna genel kurul karar vereceğine göre çoğunluk kimde bunu göz ardı etme.
    Ayrıca hisse alımı bittikten sonra bedelli sermaye artırımı kararı alırsa buna karşı yapacak bir şey yok şirket kotdisi
    Hisseyi vermiyenler olaki ilerde zorunlu ihtiyaç halinde ne yapacak
    Bunlar önemli konular öyle basit gecistirilecek hususlar değil

Sayfa 277/309 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •