Sayfa 277/819 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 6550 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. son üç sayfa geri gittim.. ykb ile ilgili yapılan bir yorum yok..yanlış yere mi geldim diye tekrar baktım sayfa ykb.. benden bir önceki yorumda sadece palamut yapmış..

2.  Alıntı Originally Posted by aokur1 Yazıyı Oku
    son üç sayfa geri gittim.. ykb ile ilgili yapılan bir yorum yok..yanlış yere mi geldim diye tekrar baktım sayfa ykb.. benden bir önceki yorumda sadece palamut yapmış..
    Anlamadğın için öyle olmuş olabilir.

3. ykbnk nin bugünkü modu..(diğer bankalara)
    Ya beyler ne güzel oturuyordunuz kalkmasaydınız...

Kapanış tahminim 1.66

4. https://www.bloomberght.com/sondakika
    14 Eylül Cuma 12:00 UNICREDIT GENEL MÜDÜRÜ PAPA: YAPI KREDİ'NİN BİLANÇOSU ÇOK İYİ

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,924
     Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    ykbnk nin bugünkü modu..(diğer bankalara)
    Ya beyler ne güzel oturuyordunuz kalkmasaydınız...

Kapanış tahminim 1.66
    yok daha neler.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

1.78 üstünde kalabilrse 2 li rakamlar ay sonu itibari ile mümkün.ovp de mutlaka bankacılıkla ilgili süpriz olumlu birşeyler var diye düşünüyorum.2.50 -3.00 arası bir yerde yılı kapatırız gibi....
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

7. Çoğu kimse faiz artışlarının bankalara yaramadığı düşüncesini piyasaya pompalayarak banka bilançolarının sorunlu kredileri de ilave ederek kötü çıkacağını ifade etti...oysa sorunlu krediler içinde en rahat olan yapıkredi idi..Türk Telekom'u kucağında bulan diğer bankalara göre göreceli daha rahat bir Npl e sahip yapıkrediyi enerji sektöründeki kredilerinden dolayı kötülediler...oysa bu sektör devletin satın alma garantileri ile en rahat olan sektörlerden biri..kredilerde gecikme olur ancak batma olmaz...eski bir bankacı olarak faiz artışlarının vadesiz mevduatı iyi olan bankalara Nasıl olumlu yansıyacağını Eylül bilançolarında daha iyi göreceğiz...bu nedenle UCİ Genel Müdürü Papa nın açıklaması önemli...1/3 piyasa değeri ile yapıkredi yi Nasıl oldu da bu fiyatlardan almadık diye kendilerine sorduklarında artık çok geç kaldıklarını anlayacaklardır umarım..kesinlikle ytd...

Alıntı Originally Posted by Palamut Yazıyı Oku
    Çoğu kimse faiz artışlarının bankalara yaramadığı düşüncesini piyasaya pompalayarak banka bilançolarının sorunlu kredileri de ilave ederek kötü çıkacağını ifade etti...oysa sorunlu krediler içinde en rahat olan yapıkredi idi..Türk Telekom'u kucağında bulan diğer bankalara göre göreceli daha rahat bir Npl e sahip yapıkrediyi enerji sektöründeki kredilerinden dolayı kötülediler...oysa bu sektör devletin satın alma garantileri ile en rahat olan sektörlerden biri..kredilerde gecikme olur ancak batma olmaz...eski bir bankacı olarak faiz artışlarının vadesiz mevduatı iyi olan bankalara Nasıl olumlu yansıyacağını Eylül bilançolarında daha iyi göreceğiz...bu nedenle UCİ Genel Müdürü Papa nın açıklaması önemli...1/3 piyasa değeri ile yapıkredi yi Nasıl oldu da bu fiyatlardan almadık diye kendilerine sorduklarında artık çok geç kaldıklarını anlayacaklardır umarım..kesinlikle ytd...
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

Sayfa 277/819 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •