Onemli Gunler Banner
Sayfa 277/963 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Üstadım investing de teknik indicator ler aşırı alım sinyali veriyor bir bakabilirmisiniz rica etsem

https://m.tr.investing.com/equities/...erji-technical

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    hacim cok belli etmişti yukarı hareketlerini

4.  Alıntı Originally Posted by zevahiri09 Yazıyı Oku
    Denetmen mübarek günler ayarını bozma benim burada ne kadar bamlanan adam varsa ben yönetime bildirdim adam ne destanı yazmış bist yönetim kurulu başkanın bistte yapılan işlemlerle ilgili konuşmasını paylaşmış bunun neresi siyaset senin her yorumunda mevcut yönetime isyanın var benide alet etme bu işlere topik bu tip ilgisiz şeylerle kirleniyor.
    Sakın kızıp, darılma ama gerçekten algı sorunun var. Borsa başkanı yazınca siyasi yazı olmuyor mu. O zaman ben farklı bir sıyasetcinin yazısını burada paylaşayım nasılsa ben yazmadım alıntı yaptım desem bu doğru olur mu. Beni banla kardeşim, ben sizin gibi adalet duygusundan yoksun insanların beni okumasını zaten istemem. Adalet diyorum çünkü o yazıyı benden başka 2 kişi daha eleştirmiş,birisi Uçanlaz ama onlara tek kelime yok. Ayrıca sayın Deniz Kiraz kardeşimiz de fikir olarak bana yakın birisi ve bir kaç sefer de ucundan sıyaset yaptığı olmuştur, ona sadece Allah razı olsun yazdığını da görüyorum. Para kazanmak ve kaybetmek borsa da olan herkesin yaşayacağı olasılık, mühim olan kişiliklerimizden ödün vermeyelim. Sağlıkla ve hep adaletle kalın.

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    hacim cok belli etmişti yukarı hareketlerini
    Deniz Kiraz kardeşim, hacim belli etmiş yukarı hareketi de bitiş noktası için de bir önerin var mı. Ben İPEK satıp kozaa alacağım ama değişim yeri konusunda fikir verebilirsen çok makbule geçer. Sağlıkla ve güzellikle kalın.

6.  Alıntı Originally Posted by zevahiri09 Yazıyı Oku
    Üstadım investing de teknik indicator ler aşırı alım sinyali veriyor bir bakabilirmisiniz rica etsem

https://m.tr.investing.com/equities/...erji-technical
    bence sıkıntı yok. 7,01 e dikkat ama üzerine atmalı.. Atamazsa 6,40 kadar gevşeme riski var

7.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Deniz Kiraz kardeşim, hacim belli etmiş yukarı hareketi de bitiş noktası için de bir önerin var mı. Ben İPEK satıp kozaa alacağım ama değişim yeri konusunda fikir verebilirsen çok makbule geçer. Sağlıkla ve güzellikle kalın.
    7,01 üzerinde kapanış gelirse 7,79 görülür bence 7,01 üzerinde kapanış gelmezse de 6,40 potada olur bence

Sayfa 277/963 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •