Sayfa 277/553 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 4421 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Davranışları abuk-sabuk olabilir ama dünyayı iyi takip ediyor fiyatları yonlendiren. Borsanın bir yere gidemeyeceğini biliyor, kısa yükselişlere iştirak etmiyor. Nitekim günün sonunda genele satış geldi. Ne yaptığını biliyor diye düşünüyorum.

burada polemikten uzak güzel paylaşımlar yapılıyor. ellerinize sağlık. ama en ufak aşağı harekette modlar düşüyor.

intem güzel hareketler yapıyor. tüm zamanların en yükseğinde. şu anda ne olacağını bilemeyiz.

enerjimizi şirketi ve sektörlerindeki gelişmeleri anlamaya harcarsak güzel olur herkes için derim. malum şirketlerin ortaklık yapısı brezilya dizisi gibi. kim nerede çok karışık

azıcık sabır.

selametle.
    audentes Fortuna iuvat

3. pariste son tango : iyi kıvırtmalar yapıyor ECILC ..?
    uyusunda büyüsün ninni ye devam:
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. Uzun yıllardır bende bu adamların hisselerindeyim. Herzanan endeksin önünde hareket etmişlerdir. Busa akla bu adamlar uluslararası oyuncu oldugunu getiriyor.
     Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Davranışları abuk-sabuk olabilir ama dünyayı iyi takip ediyor fiyatları yonlendiren. Borsanın bir yere gidemeyeceğini biliyor, kısa yükselişlere iştirak etmiyor. Nitekim günün sonunda genele satış geldi. Ne yaptığını biliyor diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ocak20 Yazıyı Oku
    Uzun yıllardır bende bu adamların hisselerindeyim. Herzanan endeksin önünde hareket etmişlerdir. Busa akla bu adamlar uluslararası oyuncu oldugunu getiriyor.
    Geçen sene Yatırım Holding'te islem yapanlar hatirlarsaniz cok daha fazla iz birakan, telasli işlemcilerdi. Acemi gibiydiler. Aynı spekulator farklı işlemciler kullanıyor olabilir ama ilaç hissesi için bu olasılığı düşük görüyorum. Daha profesyonel birileri var.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

6. Hissede çok KY gücü çok düşük bence.Hissenin dengesini bozan ve patronun gazabına uğrayan orta büyük ölçekli vur kaç zihniyetinde olan çok kısa,kısa vadeci yatırımcılar (Aracı kurum adına işlem yapanlar,bazı fonlar..vs..) meydan savaşının taraflarıdırlar.Patron bu tür yatırımcıları sahnede kesinlikle istemiyor.Bu nedenle hisse belli kısa aralıklarla meydan savaşlarına maruz kalıyor.Patrnn yamandır, acımasızdır.Bu tür kısa vadeci vur kaç zihniyetindeki yatırımcılar aklınız varsa bu hisseye bulaşıp ortalığı karıştırmayın.Patrnn zaten yeterince mal alamıyor.Birde siz yani...!

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

7. Su kaydiragindan kaydırır gibi aşağıya gönderiyor. Aralık Ayında çok alim yaptı, duyan gelmiş gibi oldu. Temettüyü kısma haberi gönderdi gene işe yaramadı. Şimdi beklentisizligin olduğu ortam işine yarıyor. Piyasada bilanço hareketi yapacak, enflasyon düzeltmesine gidecek bir güç görünmezken fırsat bu fırsattır. Tespite katılıyorum, uzun vadeli bakmayan, dirençli olmayan yatırımcılar dökülebilirler. Çok sayıda olduklarını sanmıyorum.

8. Bu patron KY ile sürekli savaş halindedir. KY düşmanıdır. Elimizdeki üç beş kuruşa tenezzül eden adamlardır bunlar. Master planları bellidir. Defalarca yazdım bunu, tekrar etmeyeyim. Elimizdeki malı bedava fiyata almaya çalışan yüzsüz adamlardır bunlar. Bunların baskı yapmak için hisseye kendi iradesi dışında dadanan ortaa ve büyük alsatçı spekülatör varlığına ihtiyaçları yoktur. Bu adamlar kendi küçük ortaklarını, şirket ortağı olarak görmezler. Küçük ortakları asalak olarak görüyorlar. Dertleri her türlü yolu deneyip dezenfekte etmektir. Bu süreçte mecbur kalırlarsa hisseyi primlendiriler. Hepsi budur.

Sayfa 277/553 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •