Onemli Gunler Banner
Sayfa 278/743 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 5938 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Kibir, dedi keşiş misafirlerine, iyilik için yaratılmış bir meleği yok etti. İnsanoğlunun kaderinin tosladığı engeldir o. Bütün kötülüklerin anası olan kibre hiçbir mantıkla karşı konulamaz; çünkü kibirli insan, tabiatı gereği, o mantıklı sözlere kulak tıkar

Hadi bakalım bilanço gelsin artık.
    Kin, şeytanın kahkahasıdır.

hocam.. kalan 5 i de tamamlarız..

2.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    mndrs

alark

froto

acsel

sasa

bmstl

yylgd
    sasa iyi performansı nedeniyle kenarda dinlenmede..
    bmstl beklediğim bilanço gelmedi.. ama potansiyeli mevcut.. biraz bekleyeceğim..
    yylgd kenarda bir süre..

ana kağıtlar:
    mndrs alarko froto acsel devam.. froto poz artırdım..

yan kağıtlar:
    huner karye odas bir miktar var .. konjektorel devam edeceğim bir süre..

3. baklacı 269,38 MWh

akça 461,96 MWh

aliağa 195,08 MWh

tosunlar 27,53 MWh

kojen ges 78,20 MWh

4.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    baklacı 269,38 MWh

akça 461,96 MWh

aliağa 195,08 MWh

tosunlar 27,53 MWh

kojen ges 78,20 MWh
    saat 23 eksik..

5. burda bilanço önem arzedecek..

6.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    sasa iyi performansı nedeniyle kenarda dinlenmede..
    bmstl beklediğim bilanço gelmedi.. ama potansiyeli mevcut.. biraz bekleyeceğim..
    yylgd kenarda bir süre..

ana kağıtlar:
    mndrs alarko froto acsel devam.. froto poz artırdım..

yan kağıtlar:
    huner karye odas bir miktar var .. konjektorel devam edeceğim bir süre..
    Hayatıma heycan katmak için biraz trade başladım ben.. Kendimi bizimkilerde ki "taktak sedat" gibi hissetmeye başladım.

Bilanço sorası hacimli düşüş beni biraz tedirgin ettiği için acsel'den çıktım.BMSTL aldım. Bugün ki hacimsiz düşüşü korkutmuyor beni.

Tahtacı zar sallıyor .diğer kağıtlarda şansını deniyor galiba.

Menderes bizim menderes

Kmpur iş ve satış modeli hoşuma gitti. Arabala firmalarına ürün tedarikçisi olursa vay aman vay.

Birde robotik kol ,pres makineleri üretene olana ortak olacağım

İzlediklerim; Etiler,Metur
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

7.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Hayatıma heycan katmak için biraz trade başladım ben.. Kendimi bizimkilerde ki "taktak sedat" gibi hissetmeye başladım.

Bilanço sorası hacimli düşüş beni biraz tedirgin ettiği için acsel'den çıktım.BMSTL aldım. Bugün ki hacimsiz düşüşü korkutmuyor beni.

Tahtacı zar sallıyor .diğer kağıtlarda şansını deniyor galiba.

Menderes bizim menderes

Kmpur iş ve satış modeli hoşuma gitti. Arabala firmalarına ürün tedarikçisi olursa vay aman vay.

Birde robotik kol ,pres makineleri üretene olana ortak olacağım

İzlediklerim; Etiler,Metur
    acsel de yatırım finansmanın satışları beni de ürküttü.. maliyet düşük kaldı orayı uzun vade small cap olarak taşıyorum..poltk e çok benziyor

bmstl 19 altına vermedi hiç.. oraya yakınsarsa ben de damlarım tekrar kağıda.. düşeş recep

kmpur beğeniyorum.. biraz lot kaldı ellerinde halka arzdan.. onları eritsinler ben de ordayım

robotik kol da hikaye üretir gesan kontrolmatik imas havası olur bence fiyatlamada

metur ilginç.. çok kişide hisse var.. kağıdın dibini sıyırıyorlar bakalım neler olacak..

etilerin temelini bilmiyorum ama 233 ema desteğinde.. tekniği göz kırpıyor

8.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    acsel de yatırım finansmanın satışları beni de ürküttü.. maliyet düşük kaldı orayı uzun vade small cap olarak taşıyorum..poltk e çok benziyor

bmstl 19 altına vermedi hiç.. oraya yakınsarsa ben de damlarım tekrar kağıda.. düşeş recep

kmpur beğeniyorum.. biraz lot kaldı ellerinde halka arzdan.. onları eritsinler ben de ordayım

robotik kol da hikaye üretir gesan kontrolmatik imas havası olur bence fiyatlamada

metur ilginç.. çok kişide hisse var.. kağıdın dibini sıyırıyorlar bakalım neler olacak..

etilerin temelini bilmiyorum ama 233 ema desteğinde.. tekniği göz kırpıyor
    Etilerin doğru düzgün bir hikayesi yok ama şunlar oldu.. Büfecilikten çok fıstıkçı oldu. Fıstıkçı güzeli..

Yönetim değişti galiba. Gönüllü pay alım geldi

Uzun yıllar sonra bişi yapacakmış gibi kar geldi

Adıyaman da teşvik flnda aldı.

Enteresan şekilde çok hacim var oyuncu değişiyor galiba. Aynısını özerden plastikde yaşadım
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

Sayfa 278/743 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •