Onemli Gunler Banner
Sayfa 278/1230 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Döviz tahvili satıyoruz. Ödemeyi taahhüt ettiğimiz faiz yüzde 7,68 dolara.

Daha öncede 7,50 ile borclandik.

https://m.dunya.com/finans/haberler/...-haberi-436844

İlerde bu borcu çocuklarımız ödeyecek . Tabii biz şimdiden bir kısmını ödemeye başlayacağız.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

2.  Alıntı Originally Posted by enismutlu Yazıyı Oku
    Hakkınızı yemeyin uluse ve arçelik de çok iyi idi
    Kordsa nın da hakkını yemeyelim

Portföyün yüz karası aksa, vasat takılanlar da brisa, Pegasus ve Petkim oldu.

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Kordsa nın da hakkını yemeyelim

Portföyün yüz karası aksa, vasat takılanlar da brisa, Pegasus ve Petkim oldu.
    Uluun hakkında ne düşünüyorsunuz sn.Cautionary

4.  Alıntı Originally Posted by 2Ekmek1Samsun Yazıyı Oku
    Uluun hakkında ne düşünüyorsunuz sn.Cautionary
    Portföyümün sürpriz atı...temeli sağlam ...Ancak ufak bir şirket olduğu icin fazla dillendirmek istemiyorum..

Bir de ttrak, Cimsa, doas gibi henüz 1-2 parça alım yaptıgım, portföyde ağırlığı şu an az olanlar var...onları şimdilik yok sayıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Portföyümün sürpriz atı...temeli sağlam ...Ancak ufak bir şirket olduğu icin fazla dillendirmek istemiyorum..

Bir de ttrak, Cimsa, doas gibi henüz 1-2 parça alım yaptıgım, portföyde ağırlığı şu an az olanlar var...onları şimdilik yok sayıyorum.
    Ortaklık yapısı ilginçmiş

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Faydalı bulmanıza Çok sevindim arkadaşlar...ilgi görmez, biraz detay kalır diye bu tür analizler paylaşmıyorum...ama bazı konularda o kadar kafa karışıklığı var, bilen bilmeyen herkes bir şey diyor, sapla saman karışıyor...mecburen yazmak zorunda kaldım.

Bir de maalesef ülke bölünmüş..idari her karar ideoloji gözlüğü ile ele alınıyor nerdeyse...bir taraf hep negatif tarafı, bir taraf hep pozitif tarafı anlatıyor...özgür bir basın yayın olmadığı için buralarda görüş beyan edenler de yeterince özgür ve açık konuşamıyor.

Bu nedenle, tarafsız yorum ve analizler önemli...eğer faydalı olacağını düşünen bir çoğunluk oluşursa, devam ederim bu tür yazılara.
    Yazınızı okudum gayet net ve anlaşılır olmuş elinize sağlık bizim tr nin ekonomide en büyük sıkıntısı oyanklik oyanklik olunca da önünü goremiyorsun ama benim kanimca siyasi kararlılık ve ekonomik istikrar daha önemli dışa bağımlı girdi maliyetleri ortadan kalkmadigi sürece ekonomide alınan önlemler belli bir süre sonra saatli bombaya dönüşüyor özellikle enerji ve teknoloji girdilerinde dışa bağımlılık asgari düzeye çekilmesi lazım bu yazdiklarimi sizi eleştirme olarak lütfen algilamayin sadece üstüne ufakta olsa birşeyler katmaya çalışıyorum

Merhaba.
    Ben de sessiz bir takipçisiyim başlığın. En çok okuduğum başlık bu. Eski forumun da bazı başlıklarını hala okuyorum.bir nevi bağımlılık oldu bende hergun girip yeni verileri okuyorum. Hatta tekrar en baştan okuduğum bile oluyor. Başta konu sahibi Cautionary olmak üzere emeği geçen herkesin eline sağlık. Paylaşmak güzeldir.
    Borsayla 18 yaşlarında çukurova elektrik senedi alarak tanışmıştım.tabii acemilik,gençlik ve bilgisizlik sonucu borsanın kötü bir şey olduğu kaldı o dönemden sonra.izmir demir çelik hissesi hala fiziki olarak evde duruyor. Sobada yakacaktım ama telefon açayım öyle yakayım diye düşündükten sonra şirketin telefon numarasını internetten bulup aradım.1.800 tl değerinde yakmayın bir ara gelin işlemleri yapalım dedi görüştüğüm görevli tabii fırsat bulup gidemedim o başka. Zaten acelesi yokmuş.neyse o dönemden sonra borsadan uzak durdum. 3 sene öncesine kadar. Al- sat işlemlerim oldu ama stresli ve pek de kazançlı değildi.

Şimdi 3 aydır beğendiğim hisselerden ufak ufak topluyorum.8 hisse seçtim zamanla değişebilir ya da kaydırma yapabilirim. Elimdekiler toaso,petkim,sasa,ereğli,hektas,aselsan,cimsa ve aygaz. Ayrıca her ay 100 dolar alarak farklı bir yatırımım olsun istiyorum

Faizler yüksek olduğu için paramın çoğu mevduatta bekletiyorum hisseleri ve doları da mevduat faiziyle alıyorum şimdilik. Yazı uzun oldu sanırım kusura bakmayın. Herkese iyi geceler ve bol kazançlar.

8. @albatros01, hoşgeldiniz,

Sizin gibi çok sessiz takipçimiz var...en azından sizin yaptığınız gibi bir merhaba yazısı bekliyoruz,

Bu arada başlık daha çok beyaz yaka ve kıdemli mavi yakalardan oluşuyor... yani buradaki hemen herkes kendi alanında uzman ya da uzmanlık yolunda... ayrıca meraklı bir kitle olduğumuz için hobi tadında ilgi duyduğumuz ve gayet iyi bildiğimiz konular var.

Bu nedenle dünya görüşümüzü zenginleştirecek, analiz gücümüzü arttıracak yorum ve görüşlerinizi bekliyorum...tarım olur, hayvancılık olur,,,,meteoroloji olur...herşey olur yani

Sayfa 278/1230 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •