Sayfa 278/993 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    İTOya göre İstanbul'da perakende fiyatlar Şubat'ta bir önceki aya göre %4,44, toptan fiyatlar ise %3,38 artış kaydetti.
    Bu kadar palavra izledikten sonra simdi bu rakkamlara mi inanalim.

2. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu altı partinin imzaladığı Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem metninin kamuoyuna duyurulmasından ardından ilk kez bu kadar net konuştu. Cumhurbaşkanlığı seçimi için Liderler Siz olun derse ben aday olurum ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu, Başbakan adayımız da var, Meral Akşener dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...istir-6983585/

CDS Value
    596
    2 Mar 2022
    5 Years
    Turkey

Brent Crude Oil Preis
    ISIN: XC0009677409 WKN: 967740

112,10500 $/bbl.
    4,79500 (4,47 %)
    14:54:52 (bid)
    Fışşşşkıııırııııyor.!!!
    Hiperenflasyon.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Ekmek kuyruğuysa ekmek kuyruğu, gaz kuyruğuysa gaz kuyruğu, enflasyonsa en alasından... İlla tepemize bomba mı düşmesi lazım?''

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=402663
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Cok da guclu bir basbakan olur.

Icisleri bakaniyken, gorevden aldigi burokrat makami terketmeyince bir tekme de kapiyi da adami da ucurmustu.

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bu benim de kafamı kurcalıyor ama bu işler hep böyle değil mi? ABD silah satar, Fransa silah satar, Rusya silah satar bir şey olmaz; Türkiye silah satınca aman başımıza bir şey gelir mi acaba diye korkuyoruz... Bence bir yerde bir şeyler ters gibi.

Ya silah satmayıp küçük olduğumuzu kabul edeceğiz, ya da satıp büyük devlet taklidi yapacağız. Yani hangisi olduğumuz, girdiğimiz yolun nereye çıkacağını ben de kestiremiyorum. İnşallah keşke bu işlere hiç girmeseydik demeyiz
    hocam onlarin Rusya ile siniri yok

Bizim deniz sinirimiz var. Rusya bizim komsumuz sayilir. O yuzden komsunun dusmanina silah satmak ne kadar mantikli? Ozellikle uzun vadede?

7. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde milletvekilleriyle bir araya geldi.

Yaklaşık 50 vekilin katıldığı toplantıda; Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile bazı genel başkan yardımcıları da yer aldı.

Toplantıda, milletvekillerinin görüş ve önerileri ile iç ve dış gelişmelerin değerlendirileceği öğrenildi.

https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...sag_textmanset

Demek ki vekillerin cogu diger partilere gecmek uzere, yoksa durduk yerde neden vekilleri toplasin.

Bu vekillerin duyacaklari yalan ve palavralara karni tok olmali diye dusunuyorum.

8. Cok calisin mi diyecek acaba.

Vekillerin cogu secim bolgelerine gidemiyor.

Sayfa 278/993 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •