Onemli Gunler Banner
Sayfa 279/486 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by Anes55 Yazıyı Oku
    Yav şimdi Rüçhan hesaplanamıyor diye kapta haber var Pazartesi günü herkesin hesabında Rüçhan olması gerekiyor sıfırın altında Rüçhan mı olurmuş SPK buna nasıl izin verdi hayretle izliyorum pazartesi ola hayrola dilemekten başka bir yolumuz yok

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    0 alti ruchan ben gormedim.dip 0 dir ruchan pazarinda .oyle birsey olursa yasal haklarim sakli kalmak kaydıyla gerekli yerlere basvururum.nominal deger 1 tl alti olamazzzz.ne demek ruchanlari en dusuk 1 tl den kullanirsin demek.hep beraber sureci goruruz.y.t.d

martı pazartesi alınca bedelliye katılmısmı oluyoz

3.  Alıntı Originally Posted by borsacidayi Yazıyı Oku
    Benim aklima takilan soru. Bu ruchan bedeli 0 olursa alan olmazsa yani satamazsak elimizde kalirsa. Bedelliye katilmak ve para vermek zorundamiyiz. Yani ruchani satamadik elimizde kaldi. Bedelli icinde paramiz yok. Bu durumda ne olacak.

yatırım tavsiyesi değildir.
    patron 1 tl den geri alırım dedi ya okumadınız mı.

4.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    martı pazartesi alınca bedelliye katılmısmı oluyoz
    alırsanız yani hesabınızda para varsa otomatik çekip bedelliye katılırsınız ya aracı kurumunuza talimat verin katılmak istemiyorum diye yada hesabınızda para bulundurmayın. soruya gelince bölünme süresi bitinceye kadar satmazsanız aldıklanırınızı bedelliye katılmış olursunuz.

Alıntı Originally Posted by atomant Yazıyı Oku
    alırsanız yani hesabınızda para varsa otomatik çekip bedelliye katılırsınız ya aracı kurumunuza talimat verin katılmak istemiyorum diye yada hesabınızda para bulundurmayın. soruya gelince bölünme süresi bitinceye kadar satmazsanız aldıklanırınızı bedelliye katılmış olursunuz.
    İyi ama bende martı yokkı yani haftaya alım yapanlarda mı katılmıs oluyor

6.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    İyi ama bende martı yokkı yani haftaya alım yapanlarda mı katılmıs oluyor
    Pazartesi martie alirsaniz bedelliye katilmazsiniz.hesaba ruchan gececek olanlar cuma aksami hisselerini benim gibi evine goturenler.ayrica yanlislikla matti r yani ruchan hissesi almayin.gecmiste bazi arkadaslarimin basina gelmisti.normal hisseyi aliyorum diye ruchan almislardi.ruchanlar simdilik degersiz olacak ama bu degerlenmeyecegi anlamina gelmez.y.t.d

7. sizin bedelliye katılma hakkınız yok ki.

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Pazartesi martie alirsaniz bedelliye katilmazsiniz.hesaba ruchan gececek olanlar cuma aksami hisselerini benim gibi evine goturenler.ayrica yanlislikla matti r yani ruchan hissesi almayin.gecmiste bazi arkadaslarimin basina gelmisti.normal hisseyi aliyorum diye ruchan almislardi.ruchanlar simdilik degersiz olacak ama bu degerlenmeyecegi anlamina gelmez.y.t.d
    Ya Rüçhan nasıl geçecek iksir Uçan olmaz hocam fiyat yok Pazartesi 15000 lotuma ne kadar ruçhan gelecek

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 279/486 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •