Sayfa 279/475 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon
Arama sonucu : 3799 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. Taban olma ihtimali yuksek gıbı, taban olsada alınmaz bence...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Hemen enseyi karartmayın arkadaşlar, daha ilk gün ve alt kademelerdeki işlemler düşük hacimle gerçekleşiyor. İşlemlerin biraz oturması lazım.

3. Böyle senetlerı sürekli işleme açmayacaksın, derinlik kazandırılmazsa tasını tarağını topla terket bisti demek lazım.. Yıllardır bekleyen arkadaşlar var burada...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. bunda spek felan yok sahipleri de ilgisiz yani biz bizeyiz

5. Hareket var en azından.bos verin keyfini cıkarın

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bunda spek felan yok sahipleri de ilgisiz yani biz bizeyiz
    Biz bize çakıyoruz piyasa işlem görsün %-8,8 olmuş.

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bunda spek felan yok sahipleri de ilgisiz yani biz bizeyiz
    spekülatör yokmu yoksa elle tutulur bir beklentimi yok bunu ayırt etmek lazım borsa,da her hissenin bir spekülatörü vardır.Hissede korkulacak bir durum yok normal işleme geçmenin beklentisiyle yükseliş oldu ve beklenti bitti satışlar normal bundan sonrası asıl önemli olan. İnsanlar psikolojik olarak satışların dahada artacagını düşünür ama borsa ters mantık üzerine kuruludur tamda bu noktada spekülatör sahneye çıkabilir....
    Göz olanı akıl olacagı görür..

8. 60 dan 120 ye gelmiş bir kağıdın daha kaç olmasını bekliyorsunuz bana bi anlatın lütfen.Hele bir taban yesin bu kağıt ardından bi rutine bağlasın bende tekrar alayım sizle gerçekleri konuşmaya başlarız

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 279/475 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •