Onemli Gunler Banner
Sayfa 279/431 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon
Arama sonucu : 3442 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Emeklilik başvurusunu yaptığınız aydan sonraki ayın başı (1 Şubat) itibariyle emeklisiniz. Emekli aylığı peşin ödeniyor.

Toplam: 1-25 Şubat arası biriken aylık + ilk aylık(25 Şubat) + ikinci aylık(25 Mart) aldınız, yani doğru. Güle güle harcayın.
    Teşekkürler

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Herkese selamlar;

Emekli aylıkları 7.500 tl olunca 78 gün kalan günümü askerlik borçlanması ile tamamlayarak başvurumu yapmaya kadar verdim. Banka promosyonları ile ilgili bilgisi olan var mı? En iyi promosyonu hangi banka veriyor ? Teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Herkese selamlar;

Emekli aylıkları 7.500 tl olunca 78 gün kalan günümü askerlik borçlanması ile tamamlayarak başvurumu yapmaya kadar verdim. Banka promosyonları ile ilgili bilgisi olan var mı? En iyi promosyonu hangi banka veriyor ? Teşekkürler.
    Denizbank ve ING "10.000 TL' ye varan" şeklinde duyuru yaptı. Maaşınıza uygun, aklınıza yatan şu an için en iyisidir.
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Ankara'da ilk gün (3 mart) başvuru yaptığı halde halen tahsis nosu çıkmayan var mı?
    Selam,
    Benim arkadasimin e-devlet basvurusu Cankaya'ya dusmus.
    O orada, ben Istanbul Bagcilar'da kisnemeye devam ediyoruz ilk gunden beri.
    Sizin durumunuz nedir bilmiyorum ama benim gecmisim sirasi ile 4b - sirket sahipligi, 4c - yedek subaylik, ve 4a-beyaz yaka seklinde vuku buldu. Saniyorum saga sola bir suru yazi yazdilar teyit icin, ya da yazmadilar ben oyle avutuyorum kendimi

20sinden beri tahsis talep yaziyo bir numero veremediler...

Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Hayırlı olsun. Darısı başımıza
    Benim de başvurum 4 Mart, e-devlet üstünden. İstanbul Bağcılar’da kişnemeye devam
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Biz emekli olunca, gelecegi satin aliyoruz yani bir extra maas o nedenle oluyor dostum...

Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    25 ocakta emeklilik başvurusu yapmıştım. 27 martta (dün) maaşlarımı aldım.
    İşin ilginç tarafı 2 tane tam bir tanede 25 güne denk gelen tutar kadar aldım.
    Ben bu hesaptan birşey anlamadım, fazla verdiler gibi geliyor .
    Ocak 25 başlangıç sayılsa, 25 şubat 1. Maaş, 25 mart 2. Maaş olması gerekmiyormu?
    Bu arada daha önce sistemde, görünen rakamla 1 e 1 bağlandı.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

7. B 29 emklk servisende bizim evrak çürüyecek..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Selam,
    Benim arkadasimin e-devlet basvurusu Cankaya'ya dusmus.
    O orada, ben Istanbul Bagcilar'da kisnemeye devam ediyoruz ilk gunden beri.
    Sizin durumunuz nedir bilmiyorum ama benim gecmisim sirasi ile 4b - sirket sahipligi, 4c - yedek subaylik, ve 4a-beyaz yaka seklinde vuku buldu. Saniyorum saga sola bir suru yazi yazdilar teyit icin, ya da yazmadilar ben oyle avutuyorum kendimi
    Başlangıçtan bitişe full 4a
    Burada yazdıklarım kendi kişisel görüşüm olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 279/431 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •