Onemli Gunler Banner
Sayfa 28/140 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 217 - 224 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    mehtaran formasyonu yenimi icat edildi.
    Ben icat ettim ortak iyi mi ?

2.  Alıntı Originally Posted by Abomber Yazıyı Oku
    Ortaklar 2,00 tl ye kadar mehteran formasyonu var diyorlar sonrasında pat çat güm... şu grafiğe bir göz atın isterseniz... https://invst.ly/4amnx
    Hacı Spek Efendi bu grafiği görünce eyvah stratejim çözüldü diye panik yapacak..

3.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Ya biraz gider ykari yada gittigi yere geri doner kla****** çıktığı yerde kaldıgı görülmüş bir eylem degildir. 2-3 seans ust uste gittiği görülmemistir. Oyuncusu sinek s...... tekidir. Oyuncu bir sürü ugrasla taşır yukarı oda ne amaçla götürdüğünu bilmez 3-5 bin lotlarla geri gelir böyle sürer gider
    Az bi karla verdim mali ben Benden alan inşallah cok kazanır

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biraz sabır biraz umut. Yazdıklarım kendimi bağlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Abomber Yazıyı Oku
    Hacı Spek Efendi bu grafiği görünce eyvah stratejim çözüldü diye panik yapacak..
    icat ettiğiniz mehteran formasyonu gayet iyi işliyor 1.42 maliyet yüksek diyordum şimdi 1.8lerden alsammıya döndü iş..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    82-85 arasına set koydular.. 215 bin var.. herhalde üstten satıp alttan yerine koymak için bekleyenler.. 80 ve 79da da 275 bin var.

6. vay benim doncu kardeşlerim ortaklarım hala mutlu değilseniz illa 2,45 mi olması lazım mutlu olmanız için...

7. fazlaca yorum yapmaya gerek yok,
    Hisse değer kazandıkça eder değerine yaklaşmakta,
    mesela p/d'si 2 olan bir hisse %200 değerli denir ama p/d'si 0,78 olan bir hisse için %22 iskontolu denir.

işin özeti şudur;
    fazlaca yorum yapmanın haceti yok, bir hisse alıyorsanız gidip o hissenin ürettiği malı-hizmeti de alıp destekçi olmak esastır.

ben geçenlerde sert çıkarak firmanın 60-70-milyon ciro yapması halinde açıklması gereken kârın, cironun enaz %10'unu kadar olması gerekir dedim.

Allah aşkına az buçuk hesap yapın, 30-tl'ye satılan bir donun pazarlama giderleri dahil maliyeti ne olabilir.
    20-tl olsa bile %33 kâr bırakır. n,zde %10 bıraksın 6-7 milyon 2017/2.Çeyrekte kâr açıklması gerekir dedik.

o sebepten fazlaca yorum yapmaya gerek, eğer hesap kitap yapamıyor, duyum ile hisse alıyorsanız, Allah yardımcınız olsun,
    eee yok ben hisseyi kendim analiz yapar, alırım, sağlam bilançosu var diyorsanız, bu kez patronların ve hissenin başına çökmüş oyuncuların sinir bozucu hareketlerine alışacaksınız. işin özeti budur.

herkese hayırlı, bereketli kazançlar dilerim.

8. Pasta yokmu

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 28/140 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •