Sayfa 28/1002 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Viop - XXVII

SPOT TÜM kapanış

2. Biden seçildikten sonra birde dostum erdoğan falan diyormuş..
    Bölgesel güç , sağlam müttefik falan..

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Trend takip sistemleri yatayda hep zarar yazar abi; bunu bilerek trend takip sistem geliştirmeyi seçtim çünkü zaten aksini ( mean reversion ) kendim istemsizce uyguluyorum total pozlar dengeyi sağlamak adına bir ihtiyaç idi.

Yatayda işlem yaptırmamak çok kolay ama bunu tercih etmiyorum, daha profesyonel bir şey yapacağım az sabır sene sonuna kadar daha alfa aşamasındayız ocakta beta testler başlar. Doğum gibi bir süreç sonuçta burada yazdıklarım da bunun bir parçası

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hadi inşallah...demek istediğim şuydu...10 sabit kontrat ile ayda 10 bin tl kazanmaya çalışssın robot...önce bunu becersin, ve ayda ortalama 10 bin tl yi tuttursun...bence burada kontrat büyüklüğü en önemli konu, büyüklük arttıkça başarı şansı düşer bence.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

dün 1300 ü geçer demiştim...
    öyle de oldu.
    anlaşılan mb kararına kadar yükselecek.
    ama pazartesi kapanışı kritik.
    ytd
    https://invst.ly/sqsbt

5. pastanın alım tarafı çok güçlü gözüküyor.
    pala ky karşılaşması,
    arada kimse yok asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Aynen öyle. Konu şurada al burada sat konusu değil para yönetimi, risk yönetimi, kaldıraç yönetimi en az yonu tutturmak kadar ve hatta daha önemli. Üstelik, birim data ile yapılan testler hariç aslında hiç bir backtest tam olarak doğru değil. Özetle sistemcilik gerçekten zor ve meşakkatli bir iş, 10 kişi yaparsa 1 kişi çok zengin olur 1 kişi kendini kurtarır kalan 8 kişi bırakır. Kendini kurtaran 1 kişi olma hedefim var fazlasi değil...
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    hadi inşallah...demek istediğim şuydu...10 sabit kontrat ile ayda 10 bin tl kazanmaya çalışssın robot...önce bunu becersin, ve ayda ortalama 10 bin tl yi tuttursun...bence burada kontrat büyüklüğü en önemli konu, büyüklük arttıkça başarı şansı düşer bence.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    pastanın alım tarafı çok güçlü gözüküyor.
    pala ky karşılaşması,
    arada kimse yok asdas.
    İşyat ve garan karşılıklı işleme benziyor. Ancak Pasta yönü net long. Bu kadar şort poz varken düşürmez pala

Abd de seçim bider turp kaybederse ~ki öyle görünüyor ocak 20 ye kadar bu turp piyasayı öper mi acep??

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

Sayfa 28/1002 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •