Sayfa 28/577 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 217 - 224 arası.

Konu: YATAS - Yataş

Alıntı Originally Posted by slm333 Yazıyı Oku
    ortak seni dinliyor hız kesildi seans içi kar realize ediyor galiba
    hala çok hızlı. +%7 gibi yukardayız düne göre.
    hatta bi ara 8,80e doğru yönelince endişe etmedim değil. çünkü 8,80i geçse devre kesici devreye girecekti.

Alıntı Originally Posted by cok400 Yazıyı Oku
    hala çok hızlı. +%7 gibi yukardayız düne göre.
    hatta bi ara 8,80e doğru yönelince endişe etmedim değil. çünkü 8,80i geçse devre kesici devreye girecekti.
    2inci seans başladığına göre 8,80i geçmesinde bir sakınca kalmadı

şakası bir yana, geçmemesini tercih ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by cok400 Yazıyı Oku
    2inci seans başladığına göre 8,80i geçmesinde bir sakınca kalmadı

şakası bir yana, geçmemesini tercih ederim.
    Çoğumuzun beklentisi bu Sn. Cok400 . Hatta ben düşmesini istiyorum. Normali de bu. Ama sanırım yıl sonu için koyulan hedefi yarın gösterecekler böyle giderse 😊😊

Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Çoğumuzun beklentisi bu Sn. Cok400 . Hatta ben düşmesini istiyorum. Normali de bu. Ama sanırım yıl sonu için koyulan hedefi yarın gösterecekler böyle giderse ����
    sn boga_ayi, bana öyle geliyor ki, sizin sık sık dile getirdiğiniz nisan-çift hane ikilisine dair tahminizi piyasa haklı çıkarma hususunda emin adımlarla gidiyor. aslında nisana daha var (bugün 16 mart yani yarım ay daha var nisana) ama piyasanın acelesi var nedense. neden acelesi var acaba derseniz... bilmiyorum ama, bana öyle geliyor ki, birileri yataşın ocak-mart dönemi satışları hakkında bilgi sahibi oldu (bunu dün de forumda dile getirmiştim) ve erkenden bunu fiyatlıyor o birileri (artık kim ise o birileri? görünürde yabancılar).

5. Ben böyle görüyorum.

Yatırım Tavsiyem Değildir.

6. Bu F/K oranı ile 27,000KTL Yılsonu kar hedefliyoruz.

7. Şahsen ben 30 üstü bekliyorum karı. Ancak yataş için hedef fiyat namına 2017 sonundaki kar çok önemli değil. Hedef fiyat belirlerken ilk etapta 2 milyar ciro ve yüzde 50 ihracat payı hususları dikkate almak lazım. Bu anlamda yolumuz uzun.

Sayfa 28/577 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •