Onemli Gunler Banner
Sayfa 280/409 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 3265 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

https://www.portafolio.co/internacio...e-abril-597158
    'Nisan'a kadar süreleri var': ABD'den Maduro'ya muhalefete uyması için ültimatom

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yazıyı(iddia ettiğin yazımı) getir de konuşalım...
    --iyi tehditler...
    Tehdit değil, tamamen iyi niyetle yazmıştım. Yazdıklarına dikkat et anlamında, bir ara fetö alıntıları da getirmiştin buraya. Kendi iyiliğin için. Yoksa ...mde değil ne yazdığın bana ne.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Bu işler öyle ha dediğinde olacak şeyler değil. Bizdeki Rekabet Kurumu, EPDK, RTÜK vs benzeri yapılar her ülkede var ve bu tür satışlar için devletlerin ilgili kurumlarından izin alınması bazen uzun sürebiliyor. SPK'nın, RTALB başvurusunu 7 ay beklettiğine şahit oldum bir kaç yıl önce...Bence 60 günlük sürenin uzaması gayet normal...

Alıntı Originally Posted by hissedarxd Yazıyı Oku
    tehdit değil, tamamen iyi niyetle yazmıştım. Yazdıklarına dikkat et anlamında, bir ara fetö alıntıları da getirmiştin buraya. Kendi iyiliğin için. Yoksa ...mde değil ne yazdığın bana ne.
    --benim öyle bir iddiam olmadı...o senin yorumun...

Alıntı Originally Posted by hissedarxd Yazıyı Oku
    bu işler öyle ha dediğinde olacak şeyler değil. Bizdeki rekabet kurumu, epdk, rtük vs benzeri yapılar her ülkede var ve bu tür satışlar için devletlerin ilgili kurumlarından izin alınması bazen uzun sürebiliyor. Spk'nın, rtalb başvurusunu 7 ay beklettiğine şahit oldum bir kaç yıl önce...bence 60 günlük sürenin uzaması gayet normal...
    --şirketin açıklmasında dolaylı ortaklıkdan bahsediyor, bunun için önce bir şirket kurulması lazım...daha fol yok...

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --benim öyle bir iddiam olmadı...o senin yorumun...
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Diğer konu...Tanıyanlar bilir, emekli hukukçuyum. Hangi sosyal medya platformu olursa olsun yazdıklarımızın sorumluluğu var. O nedenle dikkatli olmakta fayda var arkadaşlar. Onlar "kandırıldık" der, her türlü yırtarlar ama biz öyle değil. Aman ha !
    Ekran görüntüsünü almamıştım ama bu yazı sana idi...Anlaşılan sildirmişsin, iyi etmişsin. Tekrar söylüyorum, burada yazdıklarınıza (hele ki mevcut hukuk sisteminde) çok dikkat edin. Bu adamlar tehlikeli insanlar ve babamın oğlu değiller. Maksimum dikkat !

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Ekran görüntüsünü almamıştım ama bu yazı sana idi...Anlaşılan sildirmişsin, iyi etmişsin. Tekrar söylüyorum, burada yazdıklarınıza (hele ki mevcut hukuk sisteminde) çok dikkat edin. Bu adamlar tehlikeli insanlar ve babamın oğlu değiller. Maksimum dikkat !
    --ben yazı sildirmem...

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --şirketin açıklmasında dolaylı ortaklıkdan bahsediyor, bunun için önce bir şirket kurulması lazım...daha fol yok...
    Şirket kurulmasına gerek yok, zaten var olan bir şirketi satın almışlar. Muhasebe konusuna çok çalışman gerekli, tamamen boşsun.

Sayfa 280/409 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •