Onemli Gunler Banner
Sayfa 280/853 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. bu gibi istanbulun göbeğinde arsası olan , ve yarleşim yerine yaklaşmış, mecburen imara açılacak durumundaki hisseye grafik sokuşturmak hinlik gibi bişey...banvite grafik çizerseniz uygun olur..ordada grafik yukarı kesin gösterir..burası borsa yerse...
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Ben de tam tersine bu üçgeni bu ay veya önümüzdeki ay yukarı yönlü kırıp zirve tazelemesini bekliyorum. Tabi ki beklentim ve hissiyatım bu yönde. Gerekçem imar durumundaki gelişmeler ve hacimli çıkış sonrası aşağı salınımda isteksiz oluşu.

Umarım siz haklı çıkarsınız ve ben yanılırım. Saygı duyuyorum.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dağ başında arazi, şehrin göbeğinde değil... Belki de ondan yükselmiyor.. Yerleşim yerine yaklaşmış demek daha doğru olur.. Teşekkürler..( Bayramdan sonra deniyor du bir ay geçti...)

4. şimdi imarı katmadan..imara açılmaya aday yer desek . dip olarak metre 200 tl desek..yıl sonu 12 aylık 100 trilyon kar yazar değilmi yanlışmı biliyorum...iyide bu her sene böyle değerlemeler bile yeter..risk de az, sonuçta birde tarlanın arsaya dönüşü var kimbilir kağıt kimlerin elindeyken denk gelir... netaşın 90 dönüm yeri vardı kağıt 300 lere gitmişti..orda bedelsizinde etkisi vardı..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. bekle bekle nereye kadar
    17,09 tarihinden beri aynı hikayeler
    insanları yanıltmayın

6.  Alıntı Originally Posted by aktoprak Yazıyı Oku
    bekle bekle nereye kadar
    17,09 tarihinden beri aynı hikayeler
    insanları yanıltmayın
    Ee 17 09 tarihi çokmu beklemişsin??? 20 gün) evet diğer hissekelerde olsaydın hergün %20 almıştın)))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

başkan-endexsin-gazı-alındı-sür-ileri...
    Ve onlar hile yaptılar, Allah da (onlara) hile yaptı. Ve Allah, (hileye karşı) hile yapanların en hayırlısıdır.

8. Yeşil alan olarak değerlendirilmesi mi düşünülen acaba? Gitmemesi.. Ytd..

Sayfa 280/853 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •